Programma 2017/2018

Datum Thuis Uit Aanvang Vertrek
Co Zondag 24 september RKSVN 1 RKSVV 1 14:30 13:00
Co Merefeldia 5 RKSVV 2 11:00 09:45
Co RKSVV 3 DESM 5 12:00
Co RKSVV 35+1 MMC Weert 35+2 10:00
Co Zondag 1 oktober RKSVV 1 Altweerterheide 1 14:30
Co RKSVV 2 Someren 10 12:00
Co MMC Weert 5 RKSVV 3 12:15 11:00
Co Budel 35+1 RKSVV 35+1 10:00 08:45
7x7 Vrijdag 6 oktober MBC'13 VR1 RKSVV VR1 20:00 19:00
in Maasbracht SNA VR3 RKSVV VR1 20:30
Boekoel VR1 RKSVV VR1 21:00
Co Zondag 8 oktober Crescentia 1 RKSVV 1 14:30 13:00
Co Eindse Boys 3 RKSVV 2 11:00 09:45
Co RKSVV 3 RKESV 4 12:00
Co RKSVV 35+1 Oda 35+2 10:00
Co Zondag 15 oktober RKSVV 1 Koningslust 1 14:30
Co RKSVV 2 Leveroy 2 12:00
Co Eindse Boys 4 RKSVV 3 11:00 09:45
Co Cranendonck 35+1 RKSVV 35+1 10:00 08:45
Co Zondag 22 oktober RKSVV 1 VOS 1 14:30
Co RKSVV 2 inhaal
Co RKSVV 3 inhaal
Co RKSVV 35+1 inhaal
7x7 Vrijdag 27 oktober Boekoel VR1 RKSVV VR1 20:00 18:45
in Boukoul SNA VR3 RKSVV VR1 20:30
MBC'13 VR1 RKSVV VR1 21:00
Co Zondag 29 oktober VCH 1 RKSVV 1 14:30uur 12:45
Co RKSVO 4 RKSVV 2 12:00 10:45
Co RKSVV 3 Laar 7 12:00
Co RKSVV 35+1 Brevendia 35+2G 10:00
Co Zondag 5 november RKSVV 1 Egchel 1 14:30
Co RKSVV 2 SSE 5 12:00
Co Altweerterheide 2 RKSVV 3 11:30 10:15
Co Rood Wit'67 35+1 RKSVV 35+1 10:00 08:45
Co Zondag 12 november RKSVV 1 inhaal
Co SVSH 3 RKSVV 2 12:00 10:30
Co RKSVV 3 Merefeldia 7 12:00
Co RKSVO 35+2 RKSVV 35+1 10:00 09:00
7x7 Vrijdag 17 november RKSVV VR1 MBC'13 VR1 20:00
in Swartbroek RKSVV VR1 SNA VR3 20:30
RKSVV VR1 Boekoel VR1 21:00
Co Zondag 19 november Grashoek 1 RKSVV 1 14:30 13:00
Co RKSVV 2 Roggel 6 12:00
Co Wilhelmina'08 3 RKSVV 3 10:30 09:30
Co RKSVV 35+1 VRIJ
Co Zondag 26 november RKSVV 1 Heythuysen 1 14:30
Co Laar 5 RKSVV 2 12:30 11:15
Co RKSVV 3 Brevendia 4 12:00
Co Heythuysen 35+1 RKSVV 35+1 10:00 09:00
Co Zondag 3 december Eindse Boys 1 RKSVV 1 14:30 13:00
Co GKC/RKHVC 3 RKSVV 2 10:00 08:45
Co RKSVV 3 Crescentia 2 12:00
Co RKSVV 35+1 DESM 35+2 10:00
7x7 Vijdag 8 december RKSVV VR1 inhaal ronde 7x7
Co Zondag 10 december RKSVV 1 Kessel 1 14:30
Co RKSVV 2 DESM 4 12:00
Co RKSVO 5 RKSVV 3 12:00 10:45
Co Altw'terheide 35+1 RKSVV 35+1 10:00 09:00
Co Zondag 17 december SVVH 1 RKSVV 1 14:30 13:00
Co RKSVV 2 inhaal
Co RKSVV 3 inhaal
Co RKSVV 35+1 inhaal
Co Zondag 28 januari Leveroy 1 RKSVV 1 14:30 13:00
RKSVV 2 VRIJ
RKSVV 3 VRIJ
RKSVV 35+1 VRIJ
Co Zondag 4 februari RKSVV 1 RKSVN 1 14:30
RKSVV 2 inhaal
RKSVV 3 inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Zondag 11 februari Carnaval
Co Zondag 18 februari RKSVV 1 inhaal
Co RKSVV 2 inhaal
Co RKSVV 3 inhaal
Co RKSVV 35+1 inhaal
7x7 Vrijdag 23 februari RKSVV VR1
Co Zondag 25 februari Koningslust 1 RKSVV 1 14:30 13:00
Co Leveroy 2 RKSVV 2 11:00 09:45
Co RKSVV 3 Eindse Boys 4 12:00
Co RKSVV 35+1 Cranendonck 35+1 10:00
Co Zondag 4 maart RKSVV 1 Crescentia 1 14:30
Co RKSVV 2 Eindse Boys 3 12:00
Co RKESV 4 RKSVV 3 11:30 10:30
Co Oda 35+2 RKSVV 35+1 10:00 09:00
Co Zondag 11 maart Egchel 1 RKSVV 1 14:30 13:00
Co SSE 5 RKSVV 2 10:00 08:45
Co RKSVV 3 Altw'terheide 2 12:00
Co RKSVV 35+1 Rood Wit'67 35+1 10:00
7x7 Vrijdag 16 maart RKSVV VR 1
Co Zondag 18 maart RKSVV 1 VCH 1 14:30
Co RKSVV 2 RKSVO 4 12:00
Co Laar 7 RKSVV 3 10:00 09:00
Co Brevendia35+2G RKSVV 35+1 10:00 09:00
Co Zondag 25 maart VOS 1 RKSVV 1 14:30 12:45
Co RKSVV 2 Laar 5 12:00
Co Brevendia 4 RKSVV 3 11:30 10:30
Co RKSVV 35+1 Heythuysen 35+1 10:00
Co Zondag 1 april RKSVV 1 Grashoek 14:30
Co RKSVV 2 inhaal
Co RKSVV 3 inhaal
Co RKSVV 35+1 inhaal
7x7 Vrijdag 6 april RKSVV VR1
Co Zondag 8 april Altw''terheide 1 RKSVV 1 14:30 13:00
Co Someren 10 RKSVV 2 12:00 10:30
Co RKSVV 3 MMC Weert 5 12:00
Co RKSVV 35+1 Budel 35+1 10:00
Co Zondag 15 april RKSVV 1 Leveroy 1 14:30
Co RKSVV 2 Merefeldia 5 12:00
Co DESM 5 RKSVV 3 10:30 09:30
Co MMC Weert 35+2 RKSVV 35+1 09:45 08:45
Co Zondag 22 april RKSVV 1 Eindse Boys 1 14:30
Co Roggel 6 RKSVV 2 11:00 09:45
Co RKSVV 3 Wilhelmina'08 3 12:00
Co RKSVV 35+1 VRIJ
Co Zondag 29 april RKSVV 1 inhaal
Co RKSVV 2 inhaal
Co RKSVV 3 inhaal
Co RKSVV 35+1 inhaal
Co Zondag 6 mei RKSVV 1 inhaal
Co RKSVV 2 inhaal
Co RKSVV 3 inhaal
Co RKSVV 35+1 inhaal
Co Zondag 13 mei Heythuysen 1 RKSVV 1 14:30 13:00
Co RKSVV 2 SVSH 3 12:00
Co Merefeldia 7 RKSVV 3 10:00 09:00
Co RKSVV 35+1 RKSVO 35+2 10:00
7x7 Vrijdag 18 mei RKSVV VR1
Co Zondag 20 mei RKSVV 1 SVVH 1 14:30
Co RKSVV 2 GKC/RKHVC 3 12:00
Co Crescentia 2 RKSVV 3 11:30 10:30
Co DESM 35+2 RKSVV 35+1 09:30 08:45
Co Zondag 27 mei Kessel 1 RKSVV 1 14:30 13:00
Co DESM 4 RKSVV 2 09:30 08:30
Co RKSVV 3 RKSVO 5 12:00
Co RKSVV 35+1 Altw'terheide 35+1 10:00
7x7 Vrijdag 1 juni RKSVV VR1