Programma 2020/2021

Datum Thuis Uit Aanvang Vertrek
Competitie zondag 18 oktober Rood Wit'67 1 RKSVV 1 afgelast
RKSVV 2 Leveroy 3 afgelast
RKSVV 3 Merefeldia 6 afgelast
Altw'heide 35+1 RKSVV 35+1 afgelast
Competitie zondag 25 oktober RKSVV 1 RKSVN 1 afgelast
Brevendia 4 RKSVV 2 afgelast
Laar 5 RKSVV 3 afgelast
RKSVV 35+1 MMC Weert 35+1 afgelast
Competitie vrijdag 30 oktober RKSVV VR1 3e speelronde RKDSO Lomm
Peel en Maas VR1 RKSVV VR1 afgelast
RKSVN VR1 RKSVV VR1 afgelast
MVC'19 VR1 RKSVV VR1 afgelast
RKDSO VR2 RKSVV VR1 afgelast
Competitie zondag 1 november Leveroy 1 RKSVV 1 afgelast
RKSVV 2 DFO'20 6 afgelast
RKSVV 3 DESM 5 afgelast
Oda 35+2 RKSVV 35+1 afgelast
Competitie zondag 8 november RKSVV 1 Egchel 1 afgelast
RKSVO 4 RKSVV 2 afgelast
RKSVO 6 RKSVV 3 afgelast
RKSVV 35+1 VRIJ
Competitie zondag 15 november RKSVV 1 beker/inhaal
RKSVV 2 beker/inhaal
RKSVV 3 beker/inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie x vrijdag 20 november RKSVV VR1 4e speelronde RKSVV Swartbroek
RKSVV VR1 RKSVN VR1 20:00
RKSVV VR1 MVC'19 VR1 20:20
RKSVV VR1 Peel en Maas VR1 21:00
RKSVV VR1 RKDSO VR2 21:20
Competitie x zondag 22 november SVSH 1 RKSVV 1 14:30 12:45
RKSVV 2 MMC Weert 6 12:00
RKSVV 3 BEVO 3 12:30
RKSVV 35+1 VRIJ
Competitie x zondag 29 november RKSVV 1 VRIJ
DESM 6 RKSVV 2 09:30 08:30
Oda 4 RKSVV 3 11:30 10:30
RKSVV 35+1 DESM 35+2 10:00
Competitie x vrijdag 4 december RKSVV VR1 5e speelronde Peel en Maas Panningen
RKDSO VR2 RKSVV VR1 20:00
RKSVN VR1 RKSVV VR1 20:20
Peel en Maas VR1 RKSVV VR1 20:40
MVC'19 VR1 RKSVV VR1 21:00
Competitie x zondag 6 december Crescentia 1 RKSVV 1 14:30 13:00
RKSVV 2 Maasgouw 4 12:00
RKSVV 3 Someren 9 12:30
Brevendia 35+2G RKSVV 35+1 09:45 08:45
Competitie  x zondag 13 december Sterksel 1 RKSVV 1 14:30 12:45
Oda 3 RKSVV 2 10:00 08:45
RKSVV 3 Leveroy 2 12:30
RKSVV 35+1 RKSVO 35+2 10:00
Competitie zondag 20 december RKSVV 1 beker/inhaal
RKSVV 2 beker/inhaal
RKSVV 3 beker/inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie zondag 27 december RKSVV 1 VRIJ
RKSVV 2 VRIJ
RKSVV 3 VRIJ
RKSVV 35+1 VRIJ
Competitie zondag 3 januari RKSVV 1 VRIJ
RKSVV 2 VRIJ
RKSVV 3 VRIJ
RKSVV 35+1 VRIJ
Oefenwedstrijd zondag 10 januari RKSVV 1 OVCS 1 12:30
RKSVV 2 VRIJ
RKSVV 3 VRIJ
RKSVV 35+1 VRIJ
Competitie Zondag 17 januari RKSVV 1 Altweerterheide 1 14:30
RKSVV 2 beker/inhaal
RKSVV 3 beker/inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie Zondag 24 januari Egchel 1 RKSVV 1 14:30 13:00
RKSVV 2 beker/inhaal
RKSVV 3 beker/inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie Zondag 31 januari RKSVV 1 Nieuw Woensel 14:30
RKSVV 2 Someren 12 12:00
Crescentia 2 RKSVV 3 11:30 10:30
Merefeldia 35+1 RKSVV 35+1 10:00 09:00
Competitie Zondag 7 februari Eindse Boys 1 RKSVV 1 14:30 13:00
Veritas 4 RKSVV 2 11:15 10:00
RKSVV 3 Eindse Boys 3 12:30
RKSVV 35+1 VRIJ
Competitie Zondag 14 februari geen programma i.v.m carnaval
Competitie Zondag 21 februari RKSVV 1 inhaal
RKSVV 2 inhaal
RKSVV 3 inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie Vrijdag 26 februari RKSVV VR1 1e speelronde
Competitie Zondag 28 februari RKSVV 1 Leveroy 1 14:30
RKSVV 2 Laar 6 12:00
Merefeldia 6 RKSVV 3 12:00 10:45
DFO'20 35+1 RKSVV 35+1 10:00 09:00
Competitie Zondag 7 maart RKSVV 1 VRIJ
Leveroy 3 RKSVV 2 10:30 09:15
RKSVV 3 RKSVO 6 12:30
RKSVV 35+1 Altw'heide 35+1 10:00
Competitie Vrijdag 12 maart RKSVV VR1 2e speelronde
Competitie Zondag 14 maart RKSVV 1 SVSH 1 14:30
RKSVV 2 inhaal
RKSVV 3 inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie Zondag 21 maart RKSVV 1 Tongelre 14:30
Maasgouw 4 RKSVV 2 11:30 10:15
DESM 5 RKSVV 3 09:30 08:30
RKSVV 35+1 Oda 35+2 10:00
Competitie Vrijdag 26 maart RKSVV VR1 3e speelronde
Competitie Zondag 28 maart Altweerterheide 1 RKSVV 1 14:30 13:00
RKSVV 2 Oda 3 12:00
RKSVV 3 Oda 4 12:30
RKSVO 35+2 RKSVV 35+1 09:30 08:30
Competitie Zaterdag 3 april RKSVV 1 inhaal
RKSVV 2 inhaal
RKSVV 3 inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie Maandag 5 april RKSVV 1 inhaal
RKSVV 2 inhaal
RKSVV 3 inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie Zondag 11 april RKSVV 1 Rood Wit'67 1 14:30
RKSVV 2 RKSVO 4 12:00
Leveroy 2 RKSVV 3 11:00 09:45
MMC Weert 35+1 RKSVV 35+1 10:00 09:00
Competitie Vrijdag 16 april RKSVV VR1 4e speelronde
Competitie Zondag 18 april Olympia Boys 1 RKSVV 1 14:30 12:45
MMC Weert 6 RKSVV 2 09:45 08:45
RKSVV 3 MMC Weert 5 12:30
RKSVV 35+1 VRIJ
Competitie Zondag 25 april RKSVV 1 Crescentia 1 14:30
RKSVV 2 DESM 6 12:00
BEVO 3 RKSVV 3 12:00 10:45
DESM 35+2 RKSVV 35+1 09:30 08:30
Competitie Zondag 2 mei RKSVV 1 inhaal
RKSVV 2 inhaal
RKSVV 3 inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie vrijdag 7 april RKSVV VR1 5e speelronde
Competitie Zondag 9 mei RKSVV 1 Sterksel 1 14:30
DFO'20 6 RKSVV 2 12:00 10:45
Someren 9 RKSVV 3 10:00 08:45
RKSVV 35+1 Brevendia 35+3G 10:00
Competitie Zondag 16 mei RKSVN 1 RKSVV 1 14:30 13:00
RKSVV 2 Brevendia 4 12:00
RKSVV 3 Laar 5 12:30
RKSVV 35+1 VRIJ