Programma 2019/2020

Datum Thuis Uit Aanvang Vertrek
Competitie Zondag 15 maart MBC'13 1 RKSVV 1 afgelast
Brevendia 4 RKSVV 2 afgelast
Helden 7 RKSVV 3 afgelast
RKSVV 4 Oranje Blauw'15 35+1 afgelast
Competitie Vrijdag 20 maart RKSVV VR1 1e speelronde bij Bieslo Beesel
RKDSO VR1 RKSVV VR1 afgelast
MBC'13 VR1 RKSVV VR1 afgelast
Bieslo VR1 RKSVV VR1 afgelast
Competitie Zondag 22 maart RKSVV 1 Eindse Boys 1 afgelast
RKSVV 2 SVSH 3 afgelast
Panningen 5 RKSVV 3 afgelast
RKSVV 35+1 Merefeldia 35+1 afgelast
Competitie Zondag 29 maart Crescentia 1 RKSVV 1 afgelast
MMC Weert 5 RKSVV 2 afgelast
RKSVV 3 SVVH 2 afgelast
Oda 35+1 RKSVV 35+1 afgelast
Competitie Donderdag 2 april Walburgia 1 RKSVV 1 afgelast
Competitie Vrijdag 3 april RKSVV VR1 2e speelronde bij RKDSO Lomm
Bieslo VR1 RKSVV VR1 20:00uur 18:30
MBC'13 VR1 RKSVV VR1 20:30uur
RKDSO VR1 RKSVV VR1 21:00uur
Competitie Zondag 5 april RKSVV 1 RKAVC 1 14:30
RKSVV 2 DESM 6 12:00
RKMSV 4 RKSVV 3 11:00 09:45
RKSVV 35+1 Veritas 35+1 10:00
Competitie Zaterdag 11 april RKSVV 1 inhaal
RKSVV 2 inhaal
RKSVV 3 inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie Maandag 13 april RKSVV 1 inhaal
RKSVV 2 inhaal
RKSVV 3 inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie Vrijdag 17 april RKSVV VR1 3e speelronde bij RKSVV Swartbroek
RKSVV VR1 MBC'13 VR1 20:00
RKSVV VR1 RKDSO VR1 20:30
RKSVV VR1 Bieslo VR1 21:00
Competitie Zondag 19 april RKSVV 1 Heythuysen 1 14:30
NWC 8 RKSVV 2 12:00 10:45
RKSVV 3 SHH 6 12:00
RKSVO 35+1 RKSVV 35+1 09:30 08:30
Competitie Zondag 26 april RIOS'31 1 RKSVV 1 14:30 13:00
RKSVV 2 inhaal
RKSVV 3 inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie Zondag 3 mei RKSVV 1 inhaal
RKSVV 2 inhaal
RKSVV 3 inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie Vrijdag 8 mei RKSVV VR1 4e speelronde bij MBC'13 Maasbracht
RKDSO VR1 RKSVV VR1 20:00
Bieslo VR1 RKSVV VR1 20:30
MBC'13 VR1 RKSVV VR1 21:00
Competitie Zondag 10 mei RKSVV 1 Rood Wit'67 1 14:30
RKSVV 2 Merefeldia 5 12:00
RKSVO 5 RKSVV 3 11:00 09:45
Laar 35+1 RKSVV 35+1 09:30 08:30
Competitie Zondag 17 mei Spcl.Leeuwen 1 RKSVV 1 14:30 13:00
RKSVV 2 Oda 4 12:00
MMC Weert 6 RKSVV 3 09:45 08:45
RKSVV 35+1 Brevendia 35+1 10:00
Competitie Donderdag 21 mei RKSVV 1 inhaal
RKSVV 2 inhaal
RKSVV 3 inhaal
RKSVV 35+1 inhaal
Competitie Vrijdag 22 mei RKSVV VR1 4e speelronde 20:00
Competitie Zondag 24 mei RKSVV 1 Leveroy 1 14:30
RKSVO 4 RKSVV 2 13:00 11:45
RKSVV 3 RKVB 2 12:00
RKSVV 35+1 Heythuysen 35+1 10:00
Nacompetitie Zaterdag 1 juni aanvang nacompetitie