Uitslagen 2019/2020

Type Datum Thuis Uit Uitslag
Co Zondag 8 maart RKSVV 1 Altweertheide 1 1 -2
Co RKSVV 2 Eindse Boys 3 4 - 0
Co Crescentia 2 RKSVV 3 3 - 0
Co Zondag 1 maart RKSVV 1 St.Joost 1 4 - 1
Co Zondag 16 februari Walburgia 1 RKSVV 1 afgelast
Co Laar 6 RKSVV 2 2 - 3
Co RKSVV 3 Merefeldia 6 0 - 10
Co RKSVV 35+1 VRIJ
Co Zondag 2 februari SNA 1 RKSVV 1 1 - 3
Co Someren 14 RKSVV 2 3 - 3
Co RKSVV 3 DESM 5 1 - 1
Co Roggel 35+1 RKSVV 35+1 afgelast
Co Zondag 26 januari RKSVV 1 Crescentia 1 1 - 0
Co RKSVV 2 Brevendia 4 5 - 1
Be Dinsdag 21 januari Oranje Blauw'15 35+1 RKSVV 2 2 - 1
Co Zondag 19 januari RKAVC 1 RKSVV 1 4 - 1
Co SVSH 3 RKSVV 2 1 - 5
Vr Zondag 12 januari RKSVV 1 RKESV 1 0 - 6
Co Zondag 15 december RKAVC 1 RKSVV 1 afgelast
Be RKSVV 2 Spcl.Irene 9 3 - 1
Co RKSVV 3 MMC Weert 6 0 - 9
Co Zondag 8 december Rood Wit'67 1 RKSVV 1 2 - 4
Co RKSVV 2 RKSVO 4 1 - 5
Co SVVH 2 RKSVV 3 3 - 0
Co RKSVV 35+1 Fc Oda 35+1 3 - 6
Co Zondag 1 december RKSVV 1 Spcl.Leeuwen 1 2 - 1
Co DESM 6 RKSVV 2 0 - 2
Co RKSVV 3 RKMSV 4 1 - 9
Co Veritas 35+1 RKSVV 35+1 2 - 2
Co Zondag 24 november Leveroy 1 RKSVV 1 1 - 2
Co RKSVV 3 Helden 7 3 - 6
Co Heythuysen 35+1 RKSVV 35+1 2 - 1
Co Zondag 17 november RKSVV 2 Laar 6 3 - 2
Co Merefeldia 6 RKSVV 3 8 - 3
Co RKSVV 35+1 RKSVO 35+1 0 - 4
Co Zondag 10 november RKSVV 1 MBC'13 1 1 - 2
Co RKSVV 3 Panningen 5 1 - 8
Co Merefeldia 35+1 RKSVV 35+1 3 - 2
Co Zondag 3 november Eindse Boys 1 RKSVV 1 7 - 1
Co RKSVV 2 MMC Weert 5 5 - 2
Co RKVB 2 RKSVV 3 6 - 0
Co Zondag 27 oktober RKSVV 1 SNA 1 2 - 1
Co Oda 4 RKSVV 2 1 - 3
Co RKSVV 35+1 Laar 35+1 2 - 1
Co Zondag 20 oktober St.Joost 1 RKSVV 1 0 - 4
Co RKSVV 3 Crescentia 2 4 - 10
Co Vrijdag 18 oktober St.Joost VR1 RKSVV VR1 0 - 0
Co MBC'13 VR1 RKSVV VR1 1 - 1
Co SNA VR1 RKSVV VR1 4 - 0
Co Zondag 13 oktober RKSVV 1 RIOS'31 1 2 - 4
Co RKSVV 2 NWC 8 3 - 1
Co SHH 6 RKSVV 3 10-3
Co zondag 6 oktober Heythuysen 1 RKSVV 1 4 - 1
Co Eindse Boys 3 RKSVV 2 0 - 3
Co RKSVV 3 Crescentia 2 afgelast
Co Vrijdag 4 oktober MBC'13 VR1 RKSVV VR1 0 - 2
Co SNA VR1 RKSVV VR1 2 - 0
Co St.Joost VR1 RKSVV VR1 1 - 0
Co Zondag 29 september Altweerterheide 1 RKSVV 1 5 - 1
Co Merefeldia 5 RKSVV 2 1 - 5
Co RKSVV 3 RKSVO 5 0 - 3
Co Brevendia 35+1 RKSVV 35+1 4 - 0
Co Zondag 22 september RKSVV 1 Walburgia 1 2 - 2
Co RKSVV 2 Someren 14 5 - 2
Co DESM 5 RKSVV 3 9 - 0
Co RKSVV 35+1 Roggel 35+1 0 - 4
Co Vrijdag 20 september RKSVV VR1 SNA VR1 0 - 2
Co RKSVV VR1 St.Joost VR1 3 - 1
Co RKSVV VR1 MBC'13 VR1 2 - 2
Be Zondag 15 september RKSVV 1 GKC/RKHVC 1 2 - 4
Be RKSVV 2 RKVB 2 4 - 2
Be MMC Weert 5 RKSVV 3 2 - 1
Be Zondag 8 september RKSVV 1 RKVB 1 0 - 4
Be GKC/RKHVC 3 RKSVV 2 0 - 1
Be RKSVV 3 Linne 3 2 - 6
Co Vrijdag 6 september St.Joost VR1 RKSVV VR1 3 - 0
Co SNA VR1 RKSVV VR1 4 - 2
Co MBC'13 VR1 RKSVV VR1 0 - 2
Be Zondag 1 september DESM 1 RKSVV 1 4 - 2
Be RKSVV 2 SHH 7 4 - 4
Be DESM 4 RKSVV 3 10 - 0
Vr Dinsdag 27 augustus Sporting ST 1 RKSVV 1 1 - 2
Vr Zondag 25 augustus RKSVV 2 Egchel 2 4 - 2
Vr Zaterdag 24 augustus Bieslo 1 RKSVV 1 5 - 3
Vr Zaterdag 17 augustus FC Roerdalen 1 RKSVV 1 4 - 0
Vr Dinsdag 13 augustus RKSVV 1 Veritas 2 1 - 3
Co Donderdag 30 mei Merefeldia 5 RKSVV 2 2 - 5
Co Zondag 26 mei RKSVV 1 Walburgia 1 6 - 1
Co RKSVV 2 Laar 5 3 - 5
Co SVSH 3 RKSVV 3 7 - 1
Co Zondag 19 mei Slekker Boys 1 RKSVV 1 4 - 0
Co RKSVV 3 Merefeldia 6 2 - 8
Co Zondag 12 mei RKSVV 1 Leveroy 1 4 - 3
Co RKSVV 2 RKSVO 5 5 - 7
Co Wilhelmina'08 3 RKSVV 3 4 - 0
Co RKSVO 35+2 RKSVV 35+1 0 - 1
Co Vrijdag 10 mei Walburgia VR1 RKSVV VR1 1 - 1
Co MBC'13 VR1 RKSVV VR1 0 - 1
Co Bieslo VR2 RKSVV VR1 2 - 0
Co Zondag 5 mei RIOS'31 1 RKSVV 1 3 - 0
Co Wilhelmina'08 4 RKSVV 2 3 - 3
Co RKSVV 3 MMC Weert 6 vervallen
Co Zondag 28 april RKSVV 1 Eindse Boys 1 0 - 1
Co Altw'heide 35+1 RKSVV 35+1 0 - 7
Co Maandag 22 april St.Joost 1 RKSVV 1 1 - 1
Co Zaterdag 20 april Heythuysen 1 RKSVV 1 1 - 2
Co Zondag 14 april RKSVV 1 RIOS'31 1 2 - 2
Co RKSVV 2 Merefeldia 5 7 - 2
Co Crescentia 2 RKSVV 3 6 - 1
Co Boekoel 35+1 RKSVV 35+1 0 - 2
Co Vrijdag 12 april Bieslo VR2 RKSVV VR1 3 - 0
Co MBC'13 VR1 RKSVV VR1 0 - 1
Co Walburgia VR1 RKSVV VR1 0 - 0
Co Donderdag 11 april MBC'13 1 RKSVV 1 1 - 3
Co Zondag 7 april Eindse Boys 1 RKSVV 1 4 - 2
Co RKVB 3 RKSVV 2 1 - 0
Co RKSVV 3 SSE 3 0 - 4
Co RKSVV 35+1 Altw'heide 35+1 4 - 0
Co Zondag 31 maart RKSVV 2 Wilhelmina'08 4 2 - 3
Co DESM 35+2 RKSVV 35+1 2 - 5
Co Zondag 24 maart RKSVV 1 Heythuysen 1 1 - 2
Co RKSVV 2 RKESV 4 5 - 1
Co Brevendia 4 RKSVV 3 6 - 0
Co Cranendonck 35+1 RKSVV 35+1 0 - 6
Co Vrijdag 22 maart RKSVV VR1 Walburgia VR1 0 - 0
Co RKSVV VR1 Bieslo VR2 0 - 0
Co RKSVV VR1 MBC'13 VR1 1 - 1
Co Zondag 17 maart RKSVV 1 SVVH 1 3 - 1
Co RKSVV 2 Maasgouw 3 3 - 2
Co RKSVV 3 DESM 5 0 - 9
Co Zondag 10 maart RKAVC 1 RKSVV 1 2 - 1
Co Merefeldia 5 RKSVV 2 afgelast
Co RKSVV 3 VRIJ
Co Altw'heide 35+1 RKSVV 35+1 afgelast
Co Zondag 24 februari SVH'39 1 RKSVV 1 8 -1
Co GKC/RKHVC 3 RKSVV 2 0 -5
Co Laar 7 RKSVV 3 7 -0
Co RKSVV 35+1 Brevendia 35+2 3 -2
Co Vrijdag 22 februari MBC'13 Vr1 RKSVV VR1 1 - 1
Co Bieslo VR2 RKSVV VR1 3 - 0
Co Walburgia VR1 RKSVV VR1 0 - 3
Co Zondag 17 februari RKSVV 1 Crescentia 1 2 - 2
Co DESM 6 RKSVV 2 0 - 0
Co RKSVO 4 RKSVV 3 8 - 1
Co RKSVV 35+1 SVVH 35+1 5 - 1
Co Zondag 10 februari MBC'13 1 RKSVV 1 afgelast
Co RKSVV 2 MMC Weert 5 5 - 1
Co RKSVV 3 Eindse Boys 3 1 - 4
Co DESM 35+2 RKSVV 35+1 afgelast
Co Zondag 3 februari RKSVV 1 GKC/RKHVC 1 2 - 3
VR Zondag 13 januari Sporting Sittard 1 RKSVV 1 afgelast
Co Zondag 23 december RIOS'31 1 RKSVV 1 afgelast
Co Zondag 16 december RKSVV 35+1 Eindse Boys 1 afgelast
Co Altweerterheide 35+1 RKSVV 35+1 afgelast
Co Zondag 9 december RIOS'31 1 RKSVV 1 afgelast
Co Merefeldia 5 RKSVV 2 afgelast
Co RKSVV 3 Crescentia 2 1 - 5
Co RKSVV 35+1 Boekoel 35+1 2 - 1
Co Zondag 2 december RKSVV 1 St.Joost 1 3 - 1
Co RKSVV 2 RKVB 3 1 - 3
Co SSE 3 RKSVV 3 6 - 1
Co Altw'heide 35+1 RKSVV 35+1 afgelast
Co Zondag 25 november Leveroy 1 RKSVV 1 0 - 2
Co RKESV 4 RKSVV 2 2 - 0
Co RKSVV 3 Brevendia 4 1 - 9
Co RKSVV 35+1 Cranendonck 35+1 6 - 0
Co Zondag 18 november GKC/RKHVC 1 RKSVV 1 2 - 1
Co Maasgouw 3 RKSVV 2 4 - 0
Co DESM 5 RKSVV 3 1 - 3
Co RKSVV 35+1 VRIJ
Co Vrijdag 16 november RKSVV VR1 Bieslo VR2 3 - 0
Co RKSVV VR1 SVH'39 VR1 2 - 1
Co RKSVV VR1 SNA VR3 0 - 1
Co Zondag 11 november RKSVV 1 VRIJ
Co RKSVV 2 GKC/RKHVC 3 6 - 2
Co RKSVV 3 Laar 7 6 - 5
Co Brevendia 35+2 RKSVV 35+1 2 - 6
Co Zondag 4 november RKSVV 1 RKAVC 1 4 - 3
Co RKSVO 5 RKSVV 2 2 - 1
Co RKSVV 3 Wilhelmina'08 3 2 - 8
Co RKSVV 35+1 RKSVO 35+2 1 - 1
Co Zondag 28 oktober SVVH 1 RKSVV 1 1 - 2
Co RKSVV 2 Wilhelmina'08 4
Co MMC Weert 6 RKSVV 3 1 - 0
Co RKSVV 35+1 MMC Weert 35+1 2 - 0
Co Vrijdag 26 oktober RKSVV VR1 SVH'39 VR1 1 - 1
Co RKSVV Vr1 SNA VR3 0 - 3
Co RKSVV VR1 Bieslo VR2 0 - 1
Co Zondag 21 oktober RKSVV 1 SVH'39 1 1 - 7
Co Zondag 14 oktober Walburgia 1 RKSVV 1 2 - 5
Co Laar 5 RKSVV 2 4 - 2
Co RKSVV 3 SVSH 3 1 -10
Co RKSVV 35+1 VRIJ
Co Zondag 7 oktober RKSVV 1 Slekker Boys 1 2 - 2
Co RKSVV 2 Eindse Boys 4 4 - 1
Co Merefeldia 6 RKSVV 3 6 - 0
Co MMC Weert 35+1 RKSVV 35+1 3 - 2
Co Vrijdag 5 oktober SNA VR3 RKSVV VR1 4 - 0
Co Bieslo VR2 RKSVV VR1 0 - 0
Co SVH'39VR1 RKSVV VR1 3 - 0
Co Zondag 30 september Crescentia 1 RKSVV 1 1 - 1
Co RKSVV 2 DESM 6 2 - 5
Co RKSVV 3 RKSVO 4 1 - 4
Co SVVH 35+1 RKSVV 35+1 0 - 1
Co Zondag 23 september RKSVV 1 MBC'13 1 0 - 3
Co MMC Weert 5 RKSVV 2 3 - 1
Co Eindse Boys 3 RKSVV 3 1 - 0
Co RKSVV 35+1 DESM 35+2 6 - 0
Be Zondag 16 september RKSVV 1 MMC Weert 1 0 - 7
Be RKSVV 2 MMC Weert 5 1 - 2
Be RKSVV 3 GKC/RKHVC 4 0 - 4
Vr Zaterdag 15 september DESM 35+2 RKSVV 35+1 0 - 1
Vr Oda 35+1 RKSVV 35+1 1 - 0
Vr DESM 35+1 RKSVV 35+1 0 - 0
Vr Crescentia 35+1 RKSVV 35+1 1 - 0
Co Vrijdag 14 september Bieslo VR1 RKSVV VR1 1 - 1
Co SNA VR1 RKSVV VR1 2 - 0
Co SVH'39/Roerdalen VR1 RKSVV VR1 2 - 0
Be Zondag 9 september Merefeldia 1 RKSVV 1 4 - 1
Be RKSVV 2 DESM 5 3 - 2
Be SHH 6 RKSVV 3 6 - 1
Vr De Raven 35+1 RKSVV 35+1 5 - 2
Be Zondag 2 september RKSVV 1 Fc Oda 1 3 - 3
Be Wilhelmina'08 3 RKSVV 2 6 - 4
Be RKSVV 3 Brevendia 4 5 - 2
RKSVV 35+1 VRIJ
Vr Zondag 26 augustus RKSVV 1 EMS 1 2 - 1
Vr Zaterdag 25 augustus RKSVV 2 Egchel 3 0 - 0
Vr RKSVV 35+1 Minor 35+1 4 - 2
Vr Zondag 19 augustus RKSVV 1 Egchel 1 1 - 5
Co Zondag 10 juni Eindse Boys 4 RKSVV 3 1 - 6
Co Zondag 3 juni Laar 7 RKSVV 3 0 - 0
Vr Vrijdag 1 juni RKAVC VR1 RKSVV VR1 4 - 1
Vr St.Joost VR1 RKSVV VR1 3 - 0
Vr RIOS'31 VR1 RKSVV VR1 4 - 1
Co Zondag 27 mei Kessel 1 RKSVV 1 7 - 1
Co DESM 4 RKSVV 2 2 - 2
Co RKSVV 3 RKSVO 5 0 - 10
Co RKSVV 35+1 Alt'w'heide 35+1 vervallen
Co Zondag 20 mei RKSVV 1 SVVH 1 2 - 1
Co RKSVV 2 GKC/RKHVC 3 2 - 1
Co Crescentia 2 RKSVV 3 0 - 3
Co DESM 35+2 RKSVV 35+1 0 - 2
Vr Vrijdag 18 mei RKAVC VR1 RKSVV VR1 0 - 0
Vr St.Joost VR1 RKSVV VR1 0 - 0
Vr RIOS'31 VR1 RKSVV VR1 0 - 0
Co Dinsdag 15 mei Oda 35+2 RKSVV 35+1 4 - 1
Co Zondag 13 mei Heythuysen 1 RKSVV 1 3 - 0
Co RKSVV 2 SVSH 3 2 - 0
Co Merefeldia 7 RKSVV 3 6 - 1
Co RKSVV 35+1 RKSVO35+2 1 - 3
Co Donderdag 10 mei Eindse Boys 1 RKSVV 1 3 - 1
Co RKSVV 2 Eindse Boys 3 4 - 2
Co Zondag 6 mei RKSVV 1 VCH 1 4 - 4
Co Leveroy 2 RKSVV 2 4 - 0
Co RKSVV 3 Eindse Boys 4 0 - 4
Co RKSVV 35+1 Cranendonck 35+1 uitgesteld
Co Zondag 29 april RKSVV 1 Crescentia 1 4 - 3
Co RKSVV 2 DESM 4 3 - 6
Co RKSVO 5 RKSVV 3 3 - 2
Co Altw'heide 35+1 RKSVV 35+1 1 - 4
Co Donderdag 26 april Koningslust 1 RKSVV 1 7 - 1
Co Zondag 22 april RKSVV 1 Eindse Boys 1 4 - 1
Co Roggel 6 RKSVV 2 1 - 2
Co RKSVV 3 Wilhelmina'08 3 1 - 2
Co RKSVV 35+1 VRIJ
Co Zondag 15 april RKSVV 1 Leveroy 1 1 - 2
Co RKSVV 2 Merefeldia 5 2 - 6
Co DESM 5 RKSVV 3 4 - 1
Co MMC Weert 35+2 RKSVV 35+1 1 - 1
Co Donderdag 12 april SVVH 1 RKSVV 1 1 - 1
Co Zondag 8 april Altweerterheide 1 RKSVV 1 6 - 1
Someren 10 RKSVV 2 3 - 1
RKSVV 3 MMC Weert 5 1 - 10
RKSVV 35+1 Budel 35+1 3 - 1
Vr Vrijdag 6 april RKSVV VR1 RKAVC VR1 0 - 1
Vr RKSVV VR1 St.Joost VR1 1 - 2
Vr RKSVV VR1 RIOS'31 VR1 1 - 0
Co Zondag 1 april RKSVV 1 Grashoek 1 0 - 2
Co Zaterdag 31 maart RKSVV 2 RKSVO 4 1 - 3
Co Zondag 25 maart VOS 1 RKSVV 1 5 - 3
RKSVV 2 Laar 5 1 - 1
Brevendia 4 RKSVV 3 0 - 0
RKSVV 35+1 Heythuysen 35+1 1 - 5
Vr Vrijdag 16 maart RKSVV VR1 RKAVC VR1 0 - 1
RKSVV VR1 St.Joost VR1 0 - 1
RKSVV VR1 RIOS'31 VR1 0 - 0
Co Zondag 11 maart Egchel 1 RKSVV 1 7 - 1
SSE 5 RKSVV 2 3 - 1
RKSVV 3 Altw'heide 2 1 - 3
RKSVV 35+1 Rood Wit'67 35+1 3 - 7
Co Zondag 18 februari RKSVV 1 Kessel 1 1 - 5
Co Zondag 4 februari RKSVV 1 RKSVN 1 3 - 1
RKSVV 3 Brevendia 4 0 - 3
Co Zondag 28 januari Leveroy 1 RKSVV 1 4 - 2
Co Zondag 17 december SVVH 1 RKSVV 1 afgelast
Co RKSVV 2 SSE 5 1 - 0
Co Eindse Boys 4 RKSVV 3 afgelast
Co RKSVV 35+1 VRIJ
Co Zondag 3 december Eindse Boys 1 RKSVV 1 afgelast
Co GKC/RKHVC 3 RKSVV 2 3 - 4
Co RKSVV 3 Crescentia 2 2 - 2
Co RKSVV 35+1 DESM 35+2 4 - 0
Co Zondag 26 november RKSVV 1 Heythuysen 1 1 - 3
Co Laar 5 RKSVV 2 4 - 0
Co RKSVV 3 Brevendia 4 afgelast
Co Heythuysen 35+1 RKSVV 35+1 2 - 1
Co Zondag 19 november Grashoek 1 RKSVV 1 4 - 0
Co RKSVV 2 Roggel 6 1 - 2
Co Wilhelmina'08 3 RKSVV 3 10 - 0
Co RKSVV 35+1 VRIJ
Vr Vrijdag 17 november RKSVV VR1 MBC'13 VR1 1 - 1
Vr RKSVV VR1 SNA VR1 0 - 6
Co Zondag 12 november RKSVV 1 VRIJ
Co SVSH 3 RKSVV 2 1 - 1
Co RKSVV 3 Merefeldia 7 0 - 4
Co RKSVO 35+2 RKSVV 35+1 3 - 5
Co Zondag 5 november RKSVV 1 Egchel 1 0 - 1
Co RKSVV 2 SSE 5 naar 17 december
Co Altweerterheide 2 RKSVV 3 4 - 0
Co Rood Wit'67 35+1 RKSVV 35+1 2 - 1
Co Zondag 29 oktober VCH 1 RKSVV 1 5 - 3
Co RKSVO 4 RKSVV 2 7 - 4
Co RKSVV 3 Laar 7 0 - 3
Co RKSVV 35+1 Brevendia 35+2G 1 - 8
Vr Vrijdag 27 oktober MBC'13 VR1 RKSVV VR1 3 - 1
SNA VR3 RKSVV VR1 8 - 0
Boekoel VR1 RKSVV VR1 4 - 2
Co Zondag 22 oktober RKSVV 1 VOS 1 2 - 1
Co Zondag 15 oktober RKSVV 1 Koningslust 1 - 8
Co RKSVV 2 Leveroy 2 0 - 12
Co Eindse Boys 4 RKSVV 3 Uitgesteld
Co Cranendonck 35+1 RKSVV 35+1 3 - 3
Co Zondag 8 oktober Crescentia 1 RKSVV 1 0 - 2
Co Eindse Boys 3 RKSVV 2 1 - 0
Co RKSVV 3 RKESV 4 2 - 1
Co RKSVV 35+1 Oda 35+2 6 - 3
Vr Vrijdag 6 oktober MBC'13 VR1 RKSVV VR1 2 - 1
Vr SNA VR3 RKSVV VR1 3 - 0
Vr Boekoel VR1 RKSVV VR1 3 - 1
Co Zondag 1 oktober RKSVV 1 Altweerterheide 1 0 - 2
Co RKSVV 2 Someren 10 1 - 2
Co MMC Weert 5 RKSVV 3 5 - 3
Co Budel 35+1 RKSVV 35+1 1 - 3
Co Zondag 24 september RKSVN 1 RKSVV 1 1 - 0
Co Merefeldia 5 RKSVV 2 5 - 0
Co RKSVV 3 DESM 5 1 - 4
Co RKSVV 35+1 MMC Weert 35+2 0 - 0
Vr Vrijdag 22 september MBC'13 VR1 RKSVV VR1 0 - 1
Vr SNA VR3 RKSVV VR1 3 - 0
Vr Boekoel VR1 RKSVV VR1 1 - 3
Be Zondag 17 september RKSVV 1 SVSH 1 3 - 5
Be RIOS'31 3 RKSVV 2 verv.
Be RKSVV 3 EMS/RFC 4 1 - 1
Be Zondag 10 september RKSVV 1 Stevensweert 1 1- 1
RKSVV 2 VRIJ
Be RKSVV 3 Grashoek 4 1 - 3
Vr SVVH 35+1 RKSVV 35+1 5 - 2
Be Zondag 3 september GKC/RKHVC 1 RKSVV 1 3 - 2
Be RKSVV 2 EVV 3 0 - 4
Be Wilhelmina'08 3 RKSVV 3 3 - 0
Vr Zaterdag 26 augustus RKSVV 1 SNA 1 4 - 1
Vr Zondag 20 augustus Vesta 1 RKSVV 1 0 - 1
Vr Zondag 13 augustus RKSVV 1 Kessel 1 1 - 2

Roy van HelvoirtBekijk hier zijn persoonlijke gegevens en motivatie.