RKSVV

Slide 1

Login

Programma & Uitslagen

  Datum Thuisteam   Uitteam Uitslag  
Co Zondag 21 mei GKC 3   RKSVV 2 4 - 0  
             
Co Zondag 14 mei Eindse Boys 1   RKSVV 1 6 - 3  
Co   RKSVV 2   RKMSV 6  2 - 2  
Co   RKSVV 3   VRIJ    
Co   SVVH 35+1   RKSVV 35+1  1 - 7  
             
Co Zondag 7 mei RKSVV 1   SVVH 1 2 - 3  
Co   RKSVV 2   Leveroy 3 1 - 2  
Co   Eindse Boys 3   RKSVV 3 1 - 1  
Co   GKC 35+1   RKSVV 35+1  0 - 0  
             
Co Zondag 30 april RKSVV 1   Maasgouw 1 1 - 7  
Co   Brevendia 4   RKSVV 2  3 - 0  
Co   RKSVV 3   RKSVO 5  1 - 1  
Co   RKSVV 35+1   Oda 35+2  3 - 0  
             
Co Zondag 23 april Horn 1   RKSVV 1 2 - 1  
Co   RKSVV 2   Crescentia 2  3 - 1  
Co   RKSVV 3   SSE 5  3 - 4  
Co   RKSVV 35+1   Rood wit'67 35+1  6 - 2  
             
Co Zaterdag 15 april RKSVV 1   SVSH 1 0 - 1  
             
Co Zondag 9 april RKSVV 1   Rood Wit '67 1 2 - 3  
Co   RKSVV 2   Budel 7 7 - 2  
Co   Maarheeze 4   RKSVV 3 2 - 2  
Co   Crescentia 35+1   RKSVV 35+1 4 - 0  
             
Co Zondag 2 april EMS/RFC 1   RKSVV 1  9 - 4  
Co   GKC 3   RKSVV 2 uitgesteld  
Co   RKSVV 3   Budel 9 2 - 3   
Co   RKSVV 35+1   Slekker Boys 35+1 1 - 0   
             
Co Zondag 26 maart RKSVV 1   VRIJ    
Co   RKSVV 2   RKHVC 1 2 - 0  
Co   Laar 7   RKSVV 3 1 - 2  
Co   DESM 35+1   RKSVV 35+1  2 - 1  
             
Co Zondag 19 maart Roggel 1   RKSVV 1 4 - 1  
Co   Laar 6   RKSVV 2 7 - 1  
Co   RKSVV 3   Merefeldia 7 0 - 2  
Co   RKSVV 35+1   Boekoel 35+1 0 - 3  
             
Co Zondag 12 maart RKSVV 1   Boekoel 1 2 - 2  
Co   RKSVV 2   Merefeldia 6 4 - 2  
Co   SVSH 3   RKSVV3 2 - 1  
Co   MMC Weert 35+2   RKSVV 35+1 0 - 1  
             
Co Zondag 5 maart Heythuysen 1   RKSVV 1 3 - 1  
Co   Budel 7   RKSVV 2 4 - 1  
Co   RKSVV 3   VRIJ    
Co   RKSVV 35+1   RKMSV 35+1 1 - 3  
             
Co Zondag 19 februari Crescentia 1   RKSVV 1  1 - 0  
Co   Maarheeze 5   RKSVV 2 1 - 0  
Co   RKSVV 3   Leveroy 2 1 - 2  
Co   RKSVV 35+1   RKMSV 35+1 uitgesteld  
             
Co Zondag 12 februari RKSVV 1   SVSH 1 afgelast  
Co   RKSVV 2   RKMSV 6 afgelast  
Co   Rood Wit'67 4   RKSVV 3 afgelast  
Co   SVVH 35+1   RKSVV 35+1 afgelast  
             
Co Zondag 5 februari RKSVV 1   Altweerterheide 1 0 - 8  
Co   RKESV 3   RKSVV 2 5 - 0  
Co   Someren 14   RKSVV 3 8 - 2  
Co   Brevendia 35+2   RKSVV 35+1 4 - 1  
             
Co Zondag 29 januari Heythuysen 1   RKSVV 1 afgelast  
             
Co Zondag 18 december RKSVV 1   VRIJ    
Co   Leveroy 3   RKSVV 2 3 - 2  
Co   Budel 9   RKSVV 3  2 - 1   
Co   RKSVV 35+1   GKC 35+1  3 - 8  
             
Co Zondag 11 december RKSVV 1   Eindse Boys 1 2 - 3  
Co   Crescentia 2   RKSVV 2 2 - 1  
Co   SSE 5   RKSVV 3 2 - 4  
Co   Rood Wit'67 35+1   RKSVV 35+1 3 - 4  
             
Co Zondag 4 december SVVH 1   RKSVV 1 2 - 1  
Co   RKSVV 2   RKESV 3 1 - 9  
Co   RKSVV 3   Someren 14 0 - 6  
Co   RKSVV 35+1   Brevendia 35+2 1 - 2  
             
Co Zondag 27 november Maasgouw 1   RKSVV 1  4 - 1  
Co   RKSVV 2   Brevendia 4  2 - 1  
Co   RKSVO 5   RKSVV 3  3 - 1  
Co   Oda 35+2   RKSVV 35+1  4 - 6  
Vr   RKSVV VR1   Oda VR1  0 - 2  
             
Co Zondag 20 november RKSVV 1   VRIJ    
Co   Budel 7   RKSVV 2 afgelast  
Co   Budel 9   RKSVV 3 afgelast  
Co   RKSVV 35+1   MMC Weert 35+2 0 - 1  
             
Co Zondag 13 november RKSVV 1   Horn 1 0 - 8  
Co   Leveroy 3   RKSVV 2 verplaatst naar 18 december  
Co   RKSVV 3   Eindse Boys 3  0 - 2  
Co   RKSVV 35+1   GKC 35+1 uitgesteld naar 18 december  
             
Co Zondag 6 november Boekoel 1   RKSVV 1  3 - 2  
    Merefeldia 6   RKSVV 2  3 - 0  
    RKSVV 3   SVSH 3  0 - 0  
    RKSVV 35+1   MMC Weert 35+2 uitgesteld naar 20 november  
             
Co Zondag 30 oktober RKSVV 1   EMS/RFC 1 0 - 5  
Co   RKSVV 2   GKC 3 3 - 0  
Co   Budel 9   RKSVV 3 uitgesteld naar 20 november  
Co   Slekker Boys 35+1   RKSVV 35+1 3 - 2  
             
Co Zondag 16 oktober Rood Wit'67 1   RKSVV 1 4 - 1   
Co   Budel 7   RKSVV 2 uitgesteld naar 20 november  
Co   RKSVV 3   Maarheeze 4 2 - 4  
Co   RKSVV 35+1   Crescentia 35+1  0 - 2   
             
Co Zondag 9 oktober RKSVV 1   Roggel 1 2 - 3  
Co   RKSVV 2   Laar 6 1 - 2  
Co   Merefeldia 7   RKSVV 3 3 - 1  
Co   Boekoel 35+1   RKSVV 35+1  2 - 2  
             
Co Zondag 2 oktober RKSVV 1   VRIJ    
Co   RKHVC 1   RKSVV 2 1 - 1   
Co   RKSVV 3   Laar 7 0 - 1   
Co   RKSVV 35+1   DESM 35+1 2 - 0   
             
Co Zondag 25 september RKSVV 1   Crescentia 1 2 - 4   
Co   RKSVV 2   Maarheeze 5 3 - 7   
Co   Leveroy 2   RKSVV 3 5 - 0  
Co   RKMSV 35+1   RKSVV 35+1  1 - 1   
             
Co Zondag 18 september SVSH 1   RKSVV 1 3 - 0  
Co   RKMSV 6   RKSVV 2 2 - 0  
Co   RKSVV 3   Rood Wit'67 4 5 - 1  
Co   RKSVV 35+1   SVVH 35+1  9 - 1   
             
Co Zondag 11 september Altweerterheide 1   RKSVV 1 3 - 4  
Be   Altweerterheide 2   RKSVV 2  2 - 0   
    RKSVV 3   VRIJ    
             
Vr Zaterdag 10 september RKSVV 35+1   Slekker Boys 35+1 2 - 0  
             
Co Zondag 4 september RKSVV 1   Heythuysen1 1 - 4  
Be   Merfeldia 7   RKSVV 2 2 - 3  
Be   SNA 2   RKSVV 3  3 - 0  
           
Vr Zaterdag 3 september RKSVV 35+1   Curaçaoseboys 0 - 5   
             
Be Zondag 28 augustus RKSVV 2   Budel 6 2 - 1  
Be   RKSVV 3   Stevensweert 2 0 - 4  
             
Be zaterdag 27 augustus RKSVV 1   Linne 1 2 - 1  
Vr   RKSVV 35+1   Minor 35+1 6 - 1  
             
Be Dinsdag 23 augustus SVC 2000 1   RKSVV 1  11 - 0  
             
Be Zaterdag 20 augustus RKESV 1   RKSVV 1 6 - 0  
             
Co Maandag 21 mei RKSVV 1   Roermond 1 3 - 1  
Co   RKESV VE 1   RKSVV VE 1 8 - 0  
             
Co Woensdag 11 mei Rood Wit'67 VE 1   RKSVV VE 1  2 - 1  
             
Co Zondag 8 mei RKSVV 1   RKHVC 1 2 - 3  
Co   Leveroy 3   RKSVV 2 1 - 6  
Co   Brevendia VE 1   RKSVV VE 1  3 - 3  
             
Co Zondag 1 mei RKSVV 1   Heythuysen 1 1 - 1  
Co   RKSVV 2   GKC 3 5 - 1  
Co   RKSVV VE 1   MMC Weert VE 1 uitgesteld  
             
Co Zondag 24 april Leveroy 1   RKSVV 1 4 - 1  
Co   RKSVV 2   DESM 6 0 - 2  
             
Co Zondag 17 april Brevendia 5   RKSVV 2 1 - 0  
Co   Altweerterheide VE 1   RKSVV VE 1 3 - 5  
             
Co Zondag 10 april RKSVV 1   RKAVC 1 2 - 7  
Co   RKSVV 2   RKHVC 2 0 - 2  
             
Co Zondag 3 april RKSVV 1   Roggel 1 4 - 6  
Co   RKSVV 2   Veritas 4  1 - 5   
Co   RKSVV VE 1   Oda VE 1 3 - 1  
             
Co Maandag 28 april RKSVV 1   Horn 1 0 - 2  
Co   Crescentia VE 1   RKSVV VE 1 uitgesteld  
             
Co Zondag 20 maart Vesta 1   RKSVV 1 0 - 2  
Co   RKVB 3   RKSVV 2 1 - 1  
Co   Cranendonck VE 1   RKSVV VE 1 4 - 1  
             
Co Zondag 13 maart RKSVV 1   Crescentia 1 4 - 1  
Co   RKSVV 2   Heythiuysen 3 2 - 6  
Co   RKSVV VE 1   Crescentia VE 1 0 - 8  
             
Co Zondag 6 maart Maasgouw 1   RKSVV 1 3 - 3  
Co   Roggel 5   RKSVV 2 0 - 0  
Co   Rood Wit'67 VE 1   RKSVV VE 1 afgelast  
             
Co Zondag 28 februari Boekoel 1   RKSVV 1 0 - 6  
Vr   RKSVV VE 1   RKSVV 2 1 - 1  
             
Co Zondag 21 februari RKSVV 1   EMS 1 2 - 0  
Co   RKSVV 2   DESM 6 afgelast  
             
Co Zondag 14 februari RKSVN 1   RKSVV 1 3 - 1   
Co   RKESV 3   RKSVV 2 1 - 0  
Co   RKESV VE 1   RKSVV VE 1 afgelast  
             
Co Zondag 13 december RKSVV 1   Leveroy 1  2 - 1  
Co   GKC 3   RKSVV 2 4 - 2  
Co   MMC Weert VE 1   RKSVV VE 1 1 - 3  
             
Co Zondag 6 december RKHVC 1   RKSVV 1 0 - 2  
Co   RKSVV 2   Budel 8 3 - 2  
Co   RKSVV VE 1   DESM VE 1 0 - 0  
             
Co Zondag 29 november Roermond  1   RKSVV 1 7 - 3  
Co   RKSVV 2   Brevendia 5 0 - 2  
Co   RKSVV VE 1   Altweerterheide VE 1    
             
Vr Zondag 22 november Brevendia VE 2   RKSVV VE 1 4 - 1  
             
Co Zondag 15 november RKAVC 1   RKSVV 1 5 - 1  
Co   RKHVC 2   RKSVV 2 2 - 3  
Co   RKSVV VE 1   VRIJ    
             
Co Zondag 8 november Roggel 1   RKSVV 1  5 - 3  
Co   Veritas 4   RKSVV 2  3 - 0  
Co   Oda VE 1   RKSVV VE 1 1 - 3  
             
Co Zondag 1 november RKSVV 1   Vesta 1 4 - 3  
Co   RKSVV 2   RKVB 3  1 - 1  
Co   RKSVV VE 1   Cranendonck VE 1  2 - 4  
             
Co Zondag 18 oktober Crescentia 1   RKSVV 1 1 - 3  
Co   Heythuysen 3   RKSVV 2 6 - 2  
Co   Crescentia VE 1   RKSVV VE 1 afgelast  
             
Co Zondag 11 oktober RKSVV 1   Maasgouw 1  1 - 4  
Co   RKSVV 2   Roggel 5  0 - 0  
Co   RKSVV VE 1   Rood Wit'67 VE 1  4 - 3  
             
Co Zondag 4 oktober EMS 1   RKSVV 1  3 - 3  
Co   DESM 6   RKSVV 2   4 - 0  
             
Co Zondag 27 september RKSVV 1   RKSVN 1 1 - 3  
Co   RKSVV 2   RKESV 3 1 - 7  
Co   RKSVV VE 1   RKESV VE 1 3 - 5  
             
Co Zondag 20 september Horn 1   RKSVV 1 3 - 1  
Co   Budel 8   RKSVV 2 3 - 3  
Co   DESM VE 1   RKSVV VE 1 1 - 2  
             
Co Zondag 13 september RKSVV 1   Boekoel 1 5 - 4  
Co   RKSVV 2   Leveroy 3 2 - 0  
Co   RKSVV VE 1   Brevendia VE 1 1 -  2  
             
Co Zondag 6 september Heythuysen 1   RKSVV 1  0 - 1  
Be   RKSVV 2   Altw'heide 1 afgelast  
Vr   RKSVV VE 1   GKC VE 1  4 - 5  
             
Be Zondag 30 augustus Wilhelmina'08 4   RKSVV 2 3 - 0  
             
Be Zaterdag 29 augustus RKSVV 1   Maarheeze 1 1 - 6   
Vr   Minor VE 1   RKSVV VE 1 5 - 3   
             
Be Dinsdag 25 augustus Crescentia 1   RKSVV 1 0 - 6  
             
Be Zondag 23 augustus RKSVV 2   Budel 6 0 - 2  
             
Be Zaterdag 22 augustus RKSVV 1   MMC Weert 1 0 - 3  
             
Vr Zondag 16 augustus Griendtsveen 1   RKSVV 1 4 - 1  
             
Co Zondag 3 mei RKHVC 1   RKSVV 1   3 - 2   
Co   RKHVC 3   RKSVV 2  4 - 2  
Co   RKSVO VE 1   RKSVV VE 1 0 - 3  
             
Co Zaterdag 2 mei RKHVC/RKSVV A1   Vlodrop A1    
Co   Slekker Boys B1   RKESV/RKSVV B1 4 - 5  
Co   RKESV/RKSVV B2   Maasgouw B2 3 - 5  
Co   RKESV/RKSVV C1   EVV/St.Joost C3 1 - 1  
Co   Leeuwen D1   RKESV/RKSVV D1    
Co   Slekker Boys D2   RKHVC/RKSVV D2    
Co   HEBES E1   RKESV/RKSVV E1 7 - 2  
Co   RKESV/RKSVV E2   Haelen E3 5 - 0  
Co   RKHVC F1   RKESV/RKSVV F1 3 - 4  
             
Co Zondag 26 april RKSVV 1   St.Joost 1  2 - 1   
Co   RKSVV 2   RKESV 3  0 - 4  
Co   RKSVV VE 1   Brevendia VE 1 3 - 5  
             
Co Zaterdag 25 april RKMSV A2   RKHVC/RKSVV A1  1 - 3  
Co   RKESV/RKSVV B1   HEBES B1 0 - 2  
Co   Helden B3   RKESV/RKSVV B2  0 - 7  
Co   Budel C3   RKESV/RKSVV C1 3 - 1  
Co   RKESV/RKSVV D1   Helden D2 3 - 1  
Co   RKHVC/RKSVV D2   SHH D5 3 - 5  
Co   RKESV/RKSVV E1   SHH E2 7 - 4  
Co   Brevendia E4   RKESV/RKSVV E2 0 - 7  
Co   RKESV/RKSVV F1   Maarheeze F2 2 - 8  
             
Co Zondag 19 april Boekoel 1   RKSVV 1 0 - 1  
Co   DESM 5   RKSVV 2 5 - 0  
Co   Heythuysen VE 1   RKSVV VE 1  4 - 1  
             
Co Zaterdag 18 april RKHVC/RKSVV A1   St.Joost/EVV A2  0 - 0  
Co   RKESV/RKSVV B2   Roggel B2  4 - 2  
Co   RKESV/RKSVV C1   Slekker Boys C2 3 - 1  
Co   Heythuysen D1   RKESV/RKSVV D1 0 - 1  
Co   BEVO D2   RKHVC/RKSVV D2 4 - 0  
Co   RKESV/RKSVV E1   Slekker Boys E1 5 - 3  
Co   RKESV/RKSVV E2   Helden E5 12 - 1  
Co   BEVO F1   RKESV/RKSVV F1 4 - 2  
             
Co Zondag 12 april RKSVV 1   Eindse Boys 1 1 - 3  
Co   RKSVV 2   Leveroy 3 3 - 0  
Co   RKSVV VE 1   SVC 2000 VE 1 1 - 3  
             
Co Zaterdag 11 april RKESV/RKSVV B1   SHH B2 0 - 0  
Co   SHH B4   RKESV/RKSVV B2 1 - 3  
Co   RKESV/RKSVV D1   SHH D4 1 - 2  
Co   RKHVC/RKSVV D2   Vesta D3 2 - 6  
Co   SNA E1   RKESV/RKSVV E1 0 - 2  
Co   Kessel E4   RKESV/RKSVV E2 2 - 5  
Co   RKESV/RKSVV F1   Panningen F2 6 - 2  
             
Co Dinsdag 7 april RKHVC/RKSVV A1   RKSVO A2  2 - 1  
             
Co Maandag 6 april Vesta 1   RKSVV 1 4 - 1  
             
Co Zaterdag 4 april RKSVV 2   Brevendia 5 0 - 9  
Co   RKESV VE 1   RKSVV VE 1 2 - 1  
Co   Panningen A2   RKHVC/RKSVV A1 1 - 2  
Co   RKESV/RKSVV E2   SHH E6 13 - 1  
             
Co Zondag 29 maart IVS 1   RKSVV 1 5 - 1  
Co   Altweerterheide 2   RKSVV 2  0 - 3  
Co   Veritas VE 1   RKSVV VE 1  2 - 0  
             
Co Zaterdag 28 maart RKHVC/RKSVV A1   RKSVO A2    
Co   Haelen B1   RKESV/RKSVV B1 0 - 3  
Co   RKESV/RKSVV B2   Merefeldia B2 1 - 4  
Co   RKESV/RKSVV C1   Panningen C3 0 - 8  
Co   Budel D2   RKESV/RKSVV D1 1 - 4  
Co   RKMSV D3   RKHVC/RKSVV D2 3 - 2  
Co   RKESV/RKSVV E1   Horn E1 12 - 1  
Co   RKESV/RKSVV E2   GKC E3  2 - 0  
Co   RKESV/RKSVV F1   Merefeldia F3  2 - 2  
             
Co Zondag 22 maart RKSVV 1   Obbicht 1 1 - 4  
Co   RKSVV 2   MMC Weert 6 4 - 0  
Co   RKSVV VE 1   Oda VE 1 0 - 1  
             
Co Zaterdag 21 maart Laar A3   RKHVC/RKSVV A1 0 - 7  
Co   RKESV/RKSVV B1   Heythuysen B1 0 - 0  
Co   RKSVO B2   RKESV/RKSVV B2 3 - 1  
Co   Veritas C1   RKESV/RKSVV C1 0 - 3  
Co   GKC D1   RKESV/RKSVV D1 3 - 2  
Co   RKHVC/RKSVV D2   Reuver D4 3 - 3  
Co   RKSVN E1   RKESV/RKSVV E1 1 - 1  
Co   RKESV/RKSVV E2   Merefeldia E5 2 - 1  
Co   Cranendonck F1   RKESV/RKSVV F1 3 - 1  
             
Co Zondag 15 maart RKSVV 1   Egchel 1  0 - 1  
Co   RKESV 3   RKSVV 2 4 - 2  
Co   RKSVV VE 1   SSE VE 1  1 - 5  
             
Co Zaterdag 14 maart Boekoel A1   RKHVC/RKSVV A1 0 - 0  
Co   Leeuwen B1   RKESV/RKSVV B1 1 - 3  
Co   RKESV/RKSVV B2   DESM B2 1 - 5  
Co   RKESV/RKSVV C1   GKC C1 1 - 4  
Co   RKESV/RKSVV D1   Veritas D1 afgelast  
Co   EVV D3   RKHVC/RKSVV D2 5 - 3  
Co   RKESV/RKSVV E1   Leeuwen E1 9 - 1  
Co   SVC 2000 E5   RKESV/RKSVV E2 2 - 2  
Co   RKESV/RKSVV F1   DESM F2 2 - 2  
             
Co Zondag 8 maart Crescentia 1   RKSVV 1 1 - 2  
Co   Crescentia 2   RKSVV 2 2 - 1  
             
Co Zaterdag 7 maart Born B1   RKESV/RKSVV B1 2 - 0  
Co   RKESV/RKSVV C1   DESM C2 1 - 2  
Co   RKESV/RKSVV D1   Cranendonck D1 2 - 2  
Co   Laar D4   RKHVC/RKSVV D2  1 - 2  
Co   RKESV/RKSVV E1   SVC 2000 E1  2 - 5  
Co   Oda E5   RKESV/RKSVV E2  4 - 5  
Co   RKESV/RKSVV F1   RKMSV F3  2 - 2  
             
Co Zondag 1 maart Vesta 1   RKSVV 1 afgelast  
Co   Budel 8   RKSVV 2  2 - 0  
Co   RKESV VE 1   RKSVV VE 1  afgelast  
             
Co Zaterdag 28 februari RKHVC/RKSVV A1   SVC 2000 A2 3 - 0  
Co   RKESV/RKSVV B1   DESM B1 3 - 0  
Co   RKMSV B2   RKESV/RKSVV B2 4 - 2  
Co   Laar C3   RKESV/RKSVV C1 5 - 2  
Co   DESM D2   RKESV/RKSVV D1 2 - 6  
Co   RKHVC/RKSVV D2   MBC'13 D2 2 - 4  
Co   Swalmen E1   RKESV/RKSVV E1 3 - 5  
Co   Budel F4   RKESV/RKSVV F1 5 - 1  
             
Co Zondag 22 februari RKSVV 1   Egchel 1 afgelast  
Co   RKSVV 2   Brevendia 5 afgelast  
Co   Roggel VE 1   RKSVV VE 1 4 - 0  
             
Be Zaterdag 21 februari Swalmen B1   RKESV/RKSVV B1 2 - 1  
Be   RKESV/RKSVV E2   Leeuwen E2 2 - 7  
             
Vr Donderdag 19 februari RKSVV 1   Oda 2 1 - 1  
             
Co Zondag 8 februari GVCG 1   RKSVV 1 1 - 1  
Co   Laar 8   RKSVV 2 4 - 0  
             
Vr Zondag 1 februari RKSVV 1   SVSH 1 2 - 2  
             
Vr Zondag 18 januari SVVH 1   RKSVV 1 5 - 1  
             
Co Zondag 14 december Brevendia VE 1   RKSVV VE 1 1 - 1  
             
Co Dinsdag 9 december Bieslo A1   RKHVC/RKSVV A1 4 - 1  
             
Co Zondag 7 december RKSVV 1   Rood Wit'67 1 0 - 5  
Co   RKSVV 2   RKSVO 6 6 - 4  
             
Co Zaterdag 6 december HEBES B1   RKESV/RKSVV B1  1 - 1  
Co   Rood Wit'67 D2   RKESV/RKSVV D2 4 - 2  
             
Co Zondag 30 november RKSVV 1   Boekoel 1 0 - 1  
Co   RKSVV 2   DESM 5 2 - 6  
Co   RKSVV VE 1   Heythuysen VE 1 1 - 1  
             
Co zaterdag 29 november Vesta A1   RKHVC/RKSVV A1 1 - 0  
Co   RKESV/RKSVV B1   DESM B1 1 - 1  
Co   MMC Weert B3   RKESV/RKSVV B2 5 - 2  
Co   Veritas C1   RKESV/RKSVV C1 4 - 0  
Co   Reuver D2   RKHVC/RKSVV D1 2 - 1  
Co   RKESV/RKSVV D2   MMC Weert D4  4 -  1  
Co   Ruever E2   RKESV/RKSVV E1 1 - 11  
Co   RKESV/RKSVV E2   Maasgouw E2  4 - 1  
Co   Altweerterheide F1   RKESV/RKSVV F1 1 - 6  
             
Co Zondag 23 november Eindse Boys 1   RKSVV 1 1 - 2  
Co   Leveroy 3   RKSVV 2 2 - 2  
Co   SVC 2000 VE 1   RKSVV VE 1 5 - 2  
             
Co Zaterdag 22 november RKHVC/RKSVV A1   Boekoel A1 3 - 0  
Co   RKESV/RKSVV B2   HEBES B2 0 - 10  
Co   RKESV/RKSVV C1   GKC C1 1 - 1  
Co   RKHVC/RKSVV D1   Bieslo D1 10 - 0  
Co   RKESV/RKSVV E1   Veritas E1 9 - 1  
Co   Bieslo E2   RKESV/RKSVV E2 1 - 8  
Co   RKESV/RKSVV F1   Budel F5 4 - 2  
             
Co Zaterdag 15 november RKHVC/RKSVV A1   Horn A1 1 - 5  
Co   RKESV/RKSVV B1   Someren B2 1 - 2  
Co   Altweerterheide B1   RKESV/RKSVV B2 7 - 3  
Co   RKHVC C1   RKESV/RKSVV C1 0 - 1  
Co   RKHVC/RKSVV D1   Roggel D1 7 - 0  
Co   RKESV/RKSVV D2   Laar D4 4 - 0  
Co   Bieslo E1   RKESV/RKSVV E1 1 - 7  
Co   RKESV/RKSVV E2   Reuver E4 1 - 4  
Co   RKESV/RKSVV F1   DESM F2 4 - 2  
             
Co Zondag 9 november RKSVV 1   IVS 1 2 - 3  
Co   RKSVV 2   Altweerterheide 2 0 - 4  
Co   RKSVV VE 1   Veritas VE 1 2 - 2  
             
Co Zaterdag 8 november Bieslo A1   RKHVC/RKSVV A1    
Co   RKESV/RKSVV B1   Heythuysen B1 2 - 4  
Co   Brevendia B2   RKESV/RKSVV B2 8 - 0  
Co   Bieslo C1   RKESV/RKSVV C1 3 - 2  
Co   RKVB D1   RKHVC/RKSVV D1 1 - 7  
Co   RKESV/RKSVV D2   Oda D3 0 - 1  
Co   Leeuwen E1   RKESV/RKSVV E1 1 - 8  
Co   RKESV/RKSVV E2   SHH E8 4 - 8  
Co   RKESV/RKSVV F1   Rood Wit'67 F1 10 - 0  
             
Co Zondag 2 november Obbicht 1   RKSVV 1 8 - 0  
Co   MMC Weert 6   RKSVV 2 1 - 0  
Co   Oda VE 1   RKSVV VE 1 8 - 1  
             
Co Zaterdag 1 november SVH'39 A2   RKHVC/RKSVV A1 4 - 0  
Co   Neerkandia B1   RKESV/RKSVV B1 4 - 2  
Co   RKESV/RKSVV B2   Merefeldia B2 2 - 4  
Co   RKESV/RKSVV C1   RKVB C1 3 - 5  
Co   SVC 2000 D2   RKHVC/RKSVV D1 2 - 2  
Co   Budel D5   RKESV/RKSVV D2 1 - 6  
Co   RKESV/RKSVV E1   Kessel E2 18 - 0  
Co   MBC'13 E2   RKESV/RKSVV E2 0 - 1  
Co   Laar F3   RKESV/RKSVV F1 2 - 0  
             
Co Zondag 26 oktober RKSVV 1   Crescentia 1 0 - 1  
    RKSVV 2   Crescentia 2 3 - 7  
             
Be Zaterdag 25 oktober RKESV/RKSVV B1   Altweerterheide B1  8 - 1  
Be   BEVO D1   RKHVC/RKSVV D1 3 - 0  
Be   RKESV/RKSVV E2   Laar E4 2 - 1  
             
Co Zaterdag 18 oktober RKHVC/RKSVV A1   RKSVN A1 2 - 3  
Co   Reuver C2   RKESV/RKSVV C1 4 - 2  
             
Co Zondag 12 oktober RKSVV 1   Vesta 1  0 - 4  
Co   RKSVV 2   Budel 8 1 - 1  
Co   RKSVV VE 1   RKESV VE 1 1 - 8  
             
Co Zaterdag 11 oktober St.Joost A2   RKHVC/RKSVV A1 2 - 1  
Co   Rood Wit'67 B1   RKESV/RKSVV B1 0 - 1  
Co   RKESV/RKSVV B2   Maasgouw B2 1 - 2  
Co   RKAVC C1   RKESV/RKSVV C1 4 - 1  
Co   EVV D2   RKESV/RKSVV D1 2 - 1  
Co   Leveroy D2   RKESV/RKSVV D2  5 - 1  
Co   RKESV/RKSVV E1   Panningen E2 9 - 2  
Co   Swalmen E3   RKESV/RKSVV E2 3 - 8  
Co   Merefeldia F3   RKESV/RKSVV F1 2 - 1  
             
Co Zondag 5 oktober Egchel 1   RKSVV 1 6 - 0  
Co   Brevendia 5   RKSVV 2 6 - 2  
Co   SSE VE 1   RKSVV VE 1 4 - 1  
             
Co Zaterdag 4 oktober RKHVC/RKSVV A1   Slekker Boys A1 2 - 5  
Co   RKESV/RKSVV B1   Maarheeze B1  4 - 3  
Co   DESM B2   RKESV/RKSVV B2 2 - 2  
Co   RKESV/RKSVV C1   Koningslust C1  2 - 8  
Co   RKHVC/ RKSVV D1   SVH'39 D1 4 - 1  
Co   RKESV/RKSVV D2   Maarheeze D2 3 - 2  
Co   BEVO E1   RKESV/RKSVV E1 2 - 27  
Co   RKESV/RKSVV E2   Horn E2 11- 2  
Co   RKESV/RKSVV F1   Oda F4 0 - 5  
             
Co Zondag 28 september RKSVV 1   GVCG 1 1 - 3  
Co   RKSVV 2   Laar 8 0 - 2  
Co   RKSVV VE1   Roggel VE 1 2 - 4  
             
CO Zaterdag 27 september Vlodrop A1   RKHVC/RKSVV A1  1 - 3  
CO   SSE B1   RKESV/RKSVV B1 1 - 2  
CO   RKESV/RKSVV B2   Laar B4 3 - 3  
CO   Reuver C2   RKESV/RKSVV C1 afgelast  
CO   Linne D1   RKHVC/RKSVV D1  3 - 1  
CO   Merefeldia D3   RKESV/RKSVV D2 3 - 2  
CO   RKMSV E2   RKESV/RKSVV E1 0 - 21  
CO   PSV'35 E3   RKESV/RKSVV E2 5 - 3  
CO   Maarheeze F2   RKESV/RKSVV F1  2 - 2  
             
CO Zondag 21 september Rood Wit'67 1   RKSVV 1 2 - 0  
CO   RKSVO 6   RKSVV 2  1 - 2  
             
CO Zaterdag 20 september RKHVC/RKSVV A1   RKSVN a1    
CO   RKESV/RKSVV B1   Maasgouw B1 4 - 2  
CO   RKSVO B2   RKESV/RKSVV B2 3 - 3  
CO   RKESV/RKSVV C1   BEVO C1 1 - 9  
CO   RKHVC/RKSVV D1   SHH D4 9 - 0  
CO   RKESV/RKSVV D2   DESM D3 1 - 2  
CO   RKESV/RKSVV E1   Helden E3 12 - 3  
CO   RKESV/RKSVV E2   Vesta E3  4 - 2  
CO   RKESV/RKSVV F1   MMC Weert F4 0 - 3  
             
CO Zondag 14 september RKSVV 1   RKHVC 1 1 - 1  
CO   RKSVV 2   RKHVC 3 0 - 3  
CO   RKSVV VE1   RKSVO VE1 1 - 1  
             
BE Zaterdag 13 september Odilienberg B1   RKESV/RKSVV B1 1 - 1  
BE   RKESV/RKSVV B2   Reuver B2 1 - 2  
BE   RKESV/RKSVV C1   SVC 2000 C2 5 - 7  
BE   Odilienberg D1   RKHVC/RKSVV D1 3 - 7  
BE   Roggel D2   RKESV/RKSVV D2  0 - 12  
BE   RKESV/RKSVV E1   Eindse Boys E1 9 - 2  
BE   SHH E6   RKESV/RKSVV E2 1 - 8  
BE   RKESV/RKSVV F1   Rood Wit'67 F1 0 - 4  
             
CO Zondag 7 september St.Joost 1   RKSVV 1 2 - 2  
BE   Merefeldia 6   RKSVV 2 2 - 1  
VR   RKSVV VE1   SVVH VE1 1 - 1  
             
BE Zaterdag 6 september Maarheeze A1   RKHVC/RKSVV A1 2 - 0  
BE   RKMSV B2   RKESV/RKSVV B1 0 - 16  
BE   RKESV/RKSVV B2   Boekoel B1 8 - 1  
BE   Rood Wit'67 C1   RKESV/RKSVV C1 7 - 2  
BE   Vesta D1   RKHVC/RKSVV D1 8 - 1  
BE   SHH D5   RKESV/RKSVV D2  12 - 0  
BE   RKESV/RKSVV E1   HEBES E1 4 - 6  
BE   RKESV/RKSVV E2   RKSVN E4 14 - 1  
BE   Eindse Boys F1   RKESV/RKSVV F1 11 -1  
             
BE Woensdag 3 september Veritas E3   RKESV/RKSVV E2    
             
BE Zaterdag 30 augustus RKSVV 1   RKESV 1 0 - 2  
BE   RKHVC/RKSVV A1   Maasgouw A1 1 - 7  
BE   RKESV/RKSVV B1   Budel B2 4 - 2  
BE   GKC B1   RKESV/RKSVV B2 5 - 0  
BE   RKESV/RKSVV C1   HEBES C1 1 - 14  
BE   RKHVC/RKSVV D1   Leveroy D1 11 - 3  
BE   RKESV/RKSVV D2   EVV D2 0 - 7  
BE   Rood Wit'67 E1   RKESV/RKSVV E1 11 - 3  
BE   RKESV/RKSVV F1   MMC Weert F1 0 - 15  
             
VR Donderdag 28 augustus RKSVV 3   Fam.Nijskens 4 - 2  
             
BE Dinsdag 26 augustus RKSVV 1   DESM 1 0 - 5  
             
BE Zondag 24 augustus Merefeldia 5   RKSVV 2 1 - 1  
             
VR Zaterdag 23 augustus De Leeuw veteranen   RKSVV 3 2 - 1  
             
BE Donderdag 21 augustus Roggel 1   RKSVV 1 4 - 0  
             
VR Zaterdag 16 augustus RKSVV 1   DESM 2 2 - 9  

 

       

 

 

BE

Zaterdag 17 mei RKESV/RKSVV C1   RVU C1

  0 - 1 

 

C

  RKESV/RKSVV C2   Boekoel C1

 2 - 7

 

C

  SVH'39 D1   RKESV/RKSVV D1

 1 - 3

 

C

  RKESV/RKSVV E1   Conventus'03 E1

 3 - 5

 

C

  RKESV/RKSVV F1   RKSVN F4

  2 - 7 

 

 

       

 

 

C

Woensdag 14 mei Leeuwen C1   RKESV/RKSVV C1

1 - 3 

 

 

       

 

 

C

Zondag 11 mei RKSVV 1   St.Joost 1

4 - 0 

 

 

       

 

 

C

Zaterdag 10 mei Veritas A1   RKESV/RKSVV A1

1 - 1

 

C

  RKESV/RKSVV B1   SVC 2000 B2 2 - 3   

C

  RKESV/RKSVV C1   Rood Wit'67 C1 4 - 0   

C

  RKHVC C1   RKESV/RKSVV C2 2 - 3   

C

  RKESV/RKSVV D1   St.Odilienberg D1 0 - 10   

C

  Oda D3   RKESV/RKSVV D2 3 - 1   

C

  SVC 2000 E2   RKESV/RKSVV E1 13 - 0   

C

  Maarheeze F2   RKESV/RKSVV F1 9 - 1   

 

           

C

Zondag 4 mei Conventus'03 1   RKSVV 1 4 - 2   

C

  RKSVV 2   Roggel 5 2 - 5   

C

  RKSVV 3   RKSVO 7  2 - 1  

 

           

C

Zaterdag 3 mei RKESV/RKSVV A1   Heythuysen A1 1 - 2   

C

  RKSVN B1   RKESV/RKSVV B1 0 - 8   

C

  HEBES C1   RKESV/RKSVV C1 1 - 2   

C

  RKESV/RKSVV D2   Kessel D2 1 - 1   

C

  RKESV/RKSVV F1   Merefeldia F3 4 - 8   

 

           

BE

Woensdag 30 april RKESV/RKSVV C1   Heythuysen C1 3 - 2   

 

           

C

Zondag 27 april RKSVV 1   RKHVC 1   0 - 0   

C

  RKESV 3   RKSVV 2  6 - 0  

 

           

C

Maandag 21 april DESM 4   RKSVV 2 4 - 0   

 

           

C

Zaterdag 19 april Roermond 1   RKSVV 1 3 - 1  

C

  RKESV/RKSVV D1   EMS D1 3 - 3  

C

  RKESV/RKSVV E1   Reuver E2 2 - 3  

C

  RKESV/RKSVV E2   SVC 2000 E4 1 - 4   

 

           

C

Donderdag 17 april PSV'35 E1   RKESV/RKSVV E1 11 - 3  

 

           

C

Zondag 13 april Susterse Boys 1   RKSVV 1 3 - 0   

C

  RKSVV 2   Altweerterheide 2 1 - 3   

C

  RKSVV 3   RKMSV 7 1 - 1   

 

           

C

Zaterdag 12 april BEVO A1   RKESV/RKSVV A1 afgelast  

C

  RKESV/RKSVV B1   RKMSV B2 2 - 2   

C

  RKESV/RKSVV C1   DESM C1 1 - 1   

VR

  RKESV/RKSVV C2   DVO C3  1 - 13   

C

  RKESV/RKSVV D1   Leeuwen D1 5 - 1   

C

  Roggel D3   RKESV/RKSVV D2 1 - 3   

C

  Swalmen E1   RKESV/RKSVV E1    

C

  RKESV/RKSVV E2   RKAVC E2  1 - 11   

C

  RKHVC F1   RKESV/RKSVV F1 5 - 2   

 

           

C

Zondag 6 april RKSVV 1   Altweerterheide 1 3 - 1  

C

  SSE 6   RKSVV 3 3 - 2   

 

           

C

Zaterdag 5 april RKESV/RKSVV A1   SVH'39 A1 3 - 3   

C

  Haelen B1   RKESV/RKSVV B1 1 - 1   

C

  RKSVO C1   RKESV/RKSVV C1 2 - 2   

C

  RKESV/RKSVV C2   SHH C4 5 - 5   

C

  Maasgouw D2   RKESV/RKSVV D1 3 - 4   

C

  RKESV/RKSVV D2   Horn D2 4 - 0   

C

  RKESV/RKSVV E1   EVV/St.Joost E2 3 - 7   

C

  EVV/St.Joost E3   RKESV/RKSVV E2 3 - 1   

C

  RKESV/RKSVV F1   Oda F4 0 - 14   

 

           

BE

Woensdag 2 april RKESV/RKSVV C1   Maasgouw C1 5 - 1  

C

  RKESV/RKSVV E2   Bieslo E2 0 - 4  

 

           

C

Zondag 30 maart Budel 5   RKSVV 2 1 - 0  

C

  RKMSV 7   RKSVV 3 2 - 0  

 

           

C

Zaterdag 29 maart RKESV/RKSVV A1   Panningen A2 2 - 0   

C

  RKMSV C1   RKESV/RKSVV C1 1 - 2   

C

  RKESV/RKSVV C2   Swalmen C2 2 - 0   

C

  RKESV/RKSVV D1   Conventus'03 D1 2 - 2   

C

  Laar D4   RKESV/RKSVV D2 2 - 0   

C

  Leeuwen E2   RKESV/RKSVV E1 6 - 1   

C

  RKVB F2   RKESV/RKSVV F1 3 - 2   

 

           

BE

Woensdag 26 maart HEBES C1   RKESV/RKSVV C1 1 - 4   

 

           

C

Zondag 23 maart Vesta 1   RKSVV 1 2 - 1   

C

  RKSVV 2   GKC 3 1 - 2   

C

  RKSVV 3   Oda 6 2 - 1   

 

           

C

Zaterdag 22 maart MMC Weert A2   RKESV/RKSVV A1 afgelast  

C

  Swalmen B2   RKESV/RKSVV B1 2 - 4   

C

  RKESV/RKSVV C1   Roggel C1 7 - 0   

C

  Linne C2   RKESV/RKSVV C2 4 - 11   

C

  SHH D3   RKESV/RKSVV D1 4 - 1   

C

  RKESV/RKSVV D2   SVC 2000 D3 2 - 0   

C

  RKESV/RKSVV E1   SHH E3 4 - 2   

C

  Vlodrop E1   RKESV/RKSVV E2 11 - 2   

C

  RKESV/RKSVV F1   MMC Weert F4 2 - 2   

 

           

C

Zondag 16 maart RKSVV 1   GKC 1 0 - 3  

C

  RKSVV 2   RKSVO 4 3 - 2   

C

  RKSVV 3   Cranendonck 6 1 - 0  

 

           

C

Zaterdag 15 maart RKESV/RKSVV A1   Budel A2 2 - 0   

C

  RKESV/RKSVV B1   MBC'13 B2 2 - 7   

C

  Maasgouw C1   RKESV/RKSVV C1 2 - 1   

C

  RKESV/RKSVV C2   Slekker Boys C2 3 - 2   

C

  Helden D4   RKESV/RKSVV D2 4 - 1   

C

  RKESV/RKSVV E2   SVC 2000 E4 afgelast  

C

  Rood Wit'67 F2   RKESV/RKSVV F1 7 - 0  

 

           

C

Zondag 9 maart RKSVV 1   GVCG 1 3 - 2   

C

  RKSVV 3   MMC weert 8 3 - 1   

 

           

C

Zaterdag 8 maart Grashoek B1   RKESV/RKSVV B1 3 - 0   

C

  RKESV/RKSVV D2   RKSVN D2 1 - 3   

 

           

C

Zondag 23 februari Stevensweert 1   RKSVV 1 2 - 1   

C

  Laar 6   RKSVV 2 3 - 1   

C

  SVVH 3   RKSVV 3 2 - 5   

 

           

C

Zaterdag 22 februari Kessel A1   RKESV/RKSVV A1 3 - 2   

C

  RKESV/RKSVV B1   VRIJ    

C

  RKESV/RKSVV C1   Heythuysen C1 4 - 0   

C

  EVV.St.Joost C3       RKESV/RKSVV C2 1 - 2   

C

  Slekker Boys D1   RKESV/RKSVV D1 3 - 1   

C

  RKESV/RKSVV D2   RKSVN D2 afgelast  

C

  RKESV/RKSVV E1   Horn E1 4 - 3   

C

  RKHVC E1   RKESV/RKSVV E2 8 - 2  

C

  RKESV/RKSVV F1   RKMSV F3 0 - 7   

 

           

C

Zondag 16 februari RKSVV 1   Boekoel 1 3 - 1  

C

  RKSVV 2   Crescentia 2 6 - 5   

C

  RKSVV 3   Eindse Boys 5 4 - 0   

 

           

C

zondag 9 februari Budel 5   RKSVV 2 afgelast  

C

  Altweerterheide 4   RKSVV 3 2 - 2  

 

           

C

Zondag 2 februari Roermond 1   RKSVV 1 afgelast  

C

  RKSVV 2   Heythuysen 4 4 - 2   

C

  RKSVV 3   Leveroy 4 6 - 1   

 

           

C

Zondag 26 januari RKSVV 1   Crescentia 1 1 - 1  

VR

  RKSVV 2   RKSVV 3 2 - 2  

 

           

C

Zondag 19 januari Obbicht 1   RKSVV 1 3 - 0   

 

           

C

Zaterdag 21 december RKESV/RKSVV A1   Maasgouw/RKHVC A1 2 - 3   

 

           

C

Zondag 15 december St.Joost 1   RKSVV 1 1 - 1   

C

  RKSVV 2   Eindse Boys 3 1 - 6   

C

  RKSVV 3   MMC Weert 8 uitgesteld  

 

           

C

Zondag 8 december RKSVV 1   Conventus'03 1 0 - 4   

C

  Heythuysen 4   RKSVV 2 3 - 3   

C

  Leveroy 4   RKSVV 3 1 - 3   

 

           

C

Zaterdag 7 december RKSVN A1   RKESV/RKSVV A1 4 - 2   

C

  Maarheeze C1   RKESV/RKSVV C1 afgelast  

C

  RKESV/RKSVV C2   Heythuysen C3 11 - 0   

C

  RKESV/RKSVV D1   Leeuwen D1 4 - 5   

C

  Maarheeze E2   RKESV/RKSVV E1 afgelast  
C   RKESV/RKSVV F1   Laar F4 2 - 1   

 

           

C

Zondag 1 december RKHVC 1   RKSVV 1  1 - 0   

C

  Roggel 5   RKSVV 2 3 - 2  

C

  RKSVO 7   RKSVV 3  0 - 0   

 

           

C

Zaterdag 30 november RKESV/RKSVV A1   Vesta A1  4 - 1   

C

  RKESV/RKSVV B1   Helden B2  2 - 2   

C

  RKESV/RKSVV C1   DESM C1 0 - 0  

C

  RKSVO C3   RKESV/RKSVV C2  0 - 4  

C

  Vesta D1   RKESV/RKSVV D1  7 - 2   

C

  RKESV/RKSVV D2   Budel D3  0 - 2   

C

  RKESV/RKSVV E1   RKSVO D2  11 - 2   

C

  RKESV/RKSVV E2   Leveroy E2  1 - 1   

C

  Veritas F1   RKESV/RKSVV F1    

 

           

C

Zondag 24 november Cranendonck 6   RKSVV 3 1 - 1   

 

           

C

Zaterdag 23 november Bieslo A1   RKESV/RKSVV A1 1 - 4   

C

  Oda B2   RKESV/RKSVV B1 0 - 3   

C

  RKSVO C1   RKESV/RKSVV C1 0 - 2   

C

  RKESV/RKSVV C2   Merefeldia C3 8 - 2   

C

  RKESV/RKSVV D1   Bieslo D1 1 - 3   

C

  Maarheeze D2   RKESV/RKSVV D2 0 - 2   

C

  Leveroy E1   RKESV/RKSVV E1 0 - 3   

C

  Budel E7   RKESV/RKSVV E2 2 - 2   

C

  RKESV/RKSVV F1   Budel F4  0 - 16  

 

           

C

Woensdag 20 november RKVB E2   RKESV/RKSVV E2 9 - 0  

 

           

C

Dinsdag 19 november Horn A1   RKESV/RKSVV A1 1 - 3  

 

           

C

zondag 17 november RKSVV 1   Susterse Boys 1 5 - 0   

C

  RKSVV 2   RKESV 3 1 - 5   

 

           

C

Zaterdag 16 november RKESV/RKSVV A1   Koningslust A1 0 - 3   

C

  RKESV/RKSVV B1   RKSVN B1 4 - 1   

C

  RKESV/RKSVV C1   Budel C2 3 - 0   

C

  Budel C4   RKESV/RKSVV C2 2 - 6   

C

  SVC 2000 D2   RKESV/RKSVV D1 1 - 8   

C

  RKESV/RKSVV D2   Heythuysen D3 4 - 0   

C

  RKESV/RKSVV E1   DESM E2 8 - 2  

C

  RKESV/RKSVV E2   Roggel E3 2 - 1   

C

  Brevendia F2   RKESV/RKSVV F1 6 - 0  

 

           

C

Donderdag 14 november RKSVN A1   RKESV/RKSVV A1 afgelast  

 

           

C

Zondag 10 november Altweerterheide 1   RKSVV 1 0 - 3   
C   Altweerterheide 2   RKSVV 2 2 - 3   
             
C Zaterdag 9 november Horn A1   RKESV/RKSVV A1 afgelast  
C   Maarheeze C1   RKESV/RKSVV C1 afgelast  
C   RKESV/RKSVV C2   Heythuysen C3 afgelast  
C   RKESV/RKSVV D1   Leeuwen D1 afgelast  
C   RKMSV D3   RKESV/RKSVV D2 1 - 6   
C   Maarheeze E2   RKESV/RKSVV E1 afgelast  
C   RKVB E2   RKESV/RKSVV E2 afgelast  
C   RKESV/RKSVV F1   Laar F4 afgelast  
C   RKMSV 7   RKSVV 3 afgelast  
             
C Zondag 3 november RKSVV 1   Vesta 1  0 - 3   
C   RKSVV 2   DESM 4 0 - 5  
C   RKSVV 3   SSE 6 2 - 1  
             
C Zaterdag 2 november RKESV/RKSVV A1   Boekoel A1 3 - 0   
C   Eindse Boys B1   RKESV/RKSVV B1 5 - 2   
C   Laar C4   RKESV/RKSVV C2 1 - 3   
C   EMS D1   RKESV/RKSVV D1  4 - 2   
C   RKESV/RKSVV D2   MMC Weert D3 1 - 2  
C   RKESV/RKSVV E1   Laar E3 3 - 3   
C   RKESV/RKSVV E2   RKMSV E4 5 - 2   
C   MMC Weert F4   RKESV/RKSVV F1 7 - 1   
             
C Zondag 27 oktober GKC 1   RKSVV 1 3 - 0   
C   GKC 3   RKSVV 2 1 - 2   
C   Oda 6   RKSVV 3 0 - 1   
             
C Zaterdag 26 oktober RKSVN A1   RKESV/RKSVV A1 uitgesteld  
C   RKESV/RKSVV B1   Horn B1 0 - 2   
C   RKMSV C1   RKESV/RKSVV C1 1 - 3   
C   RKESV/RKSVV C2   DESM C3 0 - 3   
C   Reuver D2   RKESV/RKSVV D1 5 - 0   
C   RKESV/RKSVV D2   GKC D2 1 - 9   
C   Oda E3   RKESV/RKSVV E1 1 - 5   
C   Veritas E2   RKESV/RKSVV E2 4 - 2   
C   RKESV/RKSVV F1   Oda F3 1 - 8   
             
C Zaterdag 19 oktober RKESV/RKSVV A1   Maasgouw A1 afgelast  
C   Helden D4   RKESV/RKSVV D2 3 - 2  
B   Leeuwen C1   RKESV/RKSVV C1  4 - 7   
             
C Zondag 13 oktober GVCG 1   RKSVV 1 2 - 1  
C   RKSVO 4   RKSVV 2 6 - 2  
C   RKSVV 3   VRIJ    
             
C Zaterdag 12 oktober RKESV/RKSVV B1   Koningslust B1

2 - 6 

 
C   RKESV/RKSVV D1   RKVB D1

12 - 1  

 
         

 

 
C Zondag 6 oktober RKSVV 1   Stevensweert 1

0 - 5

 
C   RKSVV 2   Laar 6  2 - 5   
C   RKSVV 3   SVVH 3  1 - 1   
             
C Zaterdag 5 oktober RKESV/RKSVV A1   Veritas A1 0 -1   
C   MMC Weert B2   RKESV/RKSVV B1 5 - 2   
C   RKESV/RKSVV C1   Laar C2 3 - 1   
C   SVC 2000 C3   RKESV/RKSVV C2 7 - 3   
C   RKESV/RKSVV D1   GKC D1 4 - 0   
C   Helden D4   RKESV/RKSVV D2 afgelast  
C   RKESV/RKSVV E1   Veritas E1 5 - 2   
C   RKESV/RKSVV E2   Merefeldia E5 2 - 3   
C   Leveroy F1   RKESV/RKSVV F1 1 - 8   
             
C Zondag 29 september Boekoel 1   RKSVV 1 1 - 1   
C   Crescentia 2   RKSVV 2 1 - 1   
C   Eindse Boys 5   RKSVV 3 4 - 1   
             
C Zaterdag 28 september Heythuysen A1   RKESV/RKSVV A1 0 - 3   
C   RKESV/RKSVV B1   Egchel B1 4 - 2   
C   Haelen C1   RKESV/RKSVV C1 1 - 7   
C   RKESV/RKSVV C2   Cranendonck C2 5 - 1   
C   Horn D1   RKESV/RKSVV D1 5 - 1   
C   RKESV/RKSVV D2   Eindse Boys D2 2 - 2  
C   Budel E4   RKESV/RKSVV E1 10 - 0  
C   RKESV/RKSVV E2   Brevendia E3 2 - 5   
C   Merefeldia F3   RKESV/RKSVV F1 8 - 0   
             
C Zondag 22 september RKSVV 1   Roermond 1  2 - 2  
    RKSVV 2   Budel 5  1 - 4  
    RKSVV 3   Altweerterheide 4   2 - 0   
             
C Zaterdag 21 september RKESV/RKSVV C1   HEBES C1  2 - 1   
C   Haelen C3   RKESV/RKSVV C2  0 - 5  
C   RKESV/RKSVV D1   RKVB D1 afgelast  
C   Merefeldia D3   RKESV/RKSVV D2 3 - 2   
C   RKESV/RKSVV E1   MMC Weert E3 3 - 10   
C   GKC E2   RKESV/RKSVV E2 17 - 0   
C   RKESV/RKSVV F1   SHH F5 1 - 8   
             
C Vrijdag 20 september Grashoek B1   RKESV/RKSVV B1 7 - 1  
             
C Zondag 15 september Crescentia 1   RKSVV 1 1 - 1   
C   Eindse Boys 3   RKSVV 2 8 - 1   
C   MMC Weert 8   RKSVV 3  1 - 4    
             
C Zaterdag 14 september RKESV/RKSVV A1   BEVO A1 2 - 1   
C   RKESV/RKSVV C1   Heythuysen C1 2 - 2   
C   Eindse Boys C2M   RKESV/RKSVV C2 1 - 7   
C   SHH D3   RKESV/RKSVV D1 3 - 2   
C   RKESV/RKSVV D2   RKSVO D3G 11 - 0   
C   RKESV/RKSVV E1   GKC E1G 14 - 0   
C   RKESV/RKSVV E2   Heythuysen E3

4 - 0

 
C   SVC 2000 F3   RKESV/RKSVV F1 10 - 0   
             
BE Woensdag 11 september Oda C2   RKESV/RKSVV C2 8 - 2   
             
C Zondag 8 september RKSVV 1   Obbicht 1 0 - 2   
VR   RKSVV 2   RKESV 3 2 - 8  
VR   RKESV 4   RKSVV 3 3 - 1  
             
C Zaterdag 7 september Crescentia A1   RKESV/RKSVV A1 2 - 7   
C   BEVO B1   RKESV/RKSVV B1 5 - 4   
C   Maasgouw C1   RKESV/RKSVV C1 4 - 0   
C   RKESV/RKSVV C2   SHH C5 15 - 0   
C   RKESV/RKSVV D1   Veritas D1 5 - 0   
C   Oda D3   RKESV/RKSVV D2 1 - 6   
C   Merefeldia E2   RKESV/RKSVV E1 4 - 2   
C   Oda E5   RKESV/RKSVV E2 1 - 5   
C   RKESV/RKSVV F1   DESM F2 4 - 0   
             
BE Donderdag 5 september Linne C1   RKESV/RKSVV C2 9 - 1   
             
BE Woensdag 4 september RKESV/RKSVV C1   SHH C3 2 - 0  
             
BE Zaterdag 31 augustus RKVB 1   RKSVV 1 0 - 0 
 
BE   Reuver A2   RKESV/RKSVV A1 1 - 10   
BE   Maasgouw B1   RKESV/RKSVV B1 7 - 0   
BE   Budel C3   RKESV/RKSVV C1 0 - 13   
BE   Oda C2   RKESV/RKSVV C2 uitgesteld  
T   RKESV/RKSVV D1        
T   RKESV/RKSVV D2        
T   RKESV/RKSVV E1        
T   RKESV/RKSVV E2        
T   RKESV/RKSVV F1        
             
VR Donderdag 29 augustus RKSVV 3   Fam.Nijskens 5 - 3  
             
BE Woensdag 28 augustus Cranendonck A1   RKESV/RKSVV A1 6 - 0  
BE   RKESV/RKSVV B1   SNA B1 10 - 1   
             
BE Dinsdag 27 augustus RIOS'31 1   RKSVV 1 6 - 0 
 
             
VR Zondag 25 augustus RKSVV 2   GKC 3 5 - 1  
VR   GKC 4   RKSVV 3 7 - 0  
             
BE Zaterdag 24 augustus RKSVV 1   Stevensweert 1 0 - 3   
BE   RKESV/RKSVV A1   Crescentia A1 4 - 3   
BE   Roggel B1   RKESV/RKSVV B1 6 - 3   
BE   RKESV/RKSVV C1   Leeuwen C2 9 - 1   
BE   RKESV/RKSVV C2   SNA C2 10 - 1   
             
VR Zondag 11 augustus RKSVV 1 - Susterse Boys 1  4 - 4