Rksvv – Desm = 0-0

Na een zeer matig duel hebben we vandaag de punten verdeeld met onze toekomstige fusieclub.

In de eerste helft was het voetbal van beide kanten nauwelijks het aankijken waard. De meeste passes kwamen bij de tegenstander terecht. Kansen vielen er dan ook nauwelijks te noteren. Even leek het erop dat we een doelpunt zouden scoren, maar Mathé werd, wel of niet terecht?, teruggefloten voor buitenspel. De beste kans was voor de gasten, die na een aanval de bal op de paal wisten te schieten. De 0-0 ruststand was een eerlijke afspiegeling van hetgeen zich op het veld afspeelde.

Na de thee namen wij langzaam maar zeker het initiatief, maar het balbezit leverde ook nu geen grote kansen op. Toch kregen we na een kwartiertje spelen een gigantische kans op een voorsprong. Nadat Mathé onrechtmatig tegen het gras was gewerkt was het Roger die het vonnis vanaf elf meter kon vellen. Helaas werd zijn te slappe inzet makkelijk door de doelman gekeerd. Desm leek vijf minuten voor tijd toch nog met de zege naar huis te gaan, maar de treffer werd wegens buitenspel terecht afgekeurd; eindstand 0-0.

Vandaag verdiende geen van beide partijen de overwinning. Ondanks de matige vertoning is er ook nog iets positiefs te melden: we hebben nu al vier wedstrijden op rij de nul gehouden.

Volgende week zijn we vrijaf. De week daarna nemen we het thuis op tegen hekkensluiter Fc Oda. Wellicht zit er dan weer een overwinning in.