Rksvv – Rkmsv = 4-1

Na een sprankelende eerste helft hebben we vandaag een royale en zeer verdiende overwinning behaald op Rkmsv uit Meijel.

De wedstrijd was nauwelijks begonnen of we konden al juichen. Het was Nick V. die in de tweede minuut een schot van afstand loste dat tot verbazing van iedereen in de benedenhoek, langs de verbaasde doelman, in het doel verdween. Een mooie opsteker zo vroeg in de wedstrijd. In het verdere verloop van de eerste helft waren wij de betere ploeg. We kregen wel kansen, maar vooralsnog geen doelpunten. Aan de andere kant konden de gasten ons niet bang maken. We moesten wachten tot acht minuten voor de rust voordat ons goede spel opnieuw werd beloond. Nu was het Sashé die na een mooie aanval de 2-0 binnen wist te schieten. Daarmee was de koek nog niet op, want in de resterende minuten wisten we nog tweemaal te scoren. De derde kwam wederom op naam van Sashé en de vierde (vlak voor de rust) was een prooi voor Mathé. Het was lang geleden dat we met een 4-0 voorsprong konden gaan rusten.

De tweede helft wisten de gasten iets meer tegengas te geven en werd het een gelijk opgaande wedstrijd. Beide partijen kregen kansen, maar meestal stond het vizier bij de afronding niet op scherp. Toch viel er halverwege de tweede helft nog een doelpunt te noteren. De mannen uit Meijel wisten de eer te redden door tegen te scoren. Het was maar goed dat doelman Gaby even later met een goeie reactie de 4-2 wist te verhinderen, want anders had het nog weleens spannend kunnen worden. Zover kwam het echter niet. Na zeventig minuten goed en sportief voetbal floot de prima leidende scheidsrechter voor de laatste maal; eindstand 4-1.

Dankzij een prima eerste helft hebben we vandaag gemakkelijk gewonnen.

Volgende week staat de laatste thuiswedstrijd op het programma. We spelen dan tegen Brevendia uit Stramproy, de ploeg die ongetwijfeld nog iets goed wil maken tegen ons na de 0-2 overwinning die wij in Stramproy wisten te behalen.