Desm – Rksvv = 4-1

Ook na vandaag staat ons puntentotaal nog altijd op nul. Gezien de overmacht van de thuisploeg (zeker de tweede helft) is dit terecht.

We begonnen de eerste helft met een stevige wind in de rug. Desondanks waren het de gastheren die het grootste aandeel van het spel hadden. Ze kwamen enkele malen dreigend voor onze goal, maar vooralsnog was het onze verdediging en keeper Henry die het gevaar wisten te bezweren. Wij kwamen helaas nauwelijks aan aanvallen toe. Toch kwamen we, zo’n tien minuten voor de rust, onverwacht op voorsprong. Een schot werd door de doelman van de thuisploeg losgelaten en Mathé was er als de kippen bij om zijn eerste van dit seizoen binnen te schieten. We hoopten de voorsprong tot aan de pauze vast te houden, maar helaas viel een paar minuten voor de rust de gelijkmaker. Een voorzet werd door een van de spitsen op waarde geschat en met een bekeken schot liet hij Henry kansloos.

De tweede helft was het éénrichtingsverkeer richting onze goal. De gastheren zetten ons, mede gedreven door de wind, continu onder druk. Een doelpunt kon dan ook bijna niet uitblijven. Na 12 minuten spelen was het inderdaad zo ver. Na matig uitverdedigen van onze kant werd de bal kansloos binnen geknald; 2-1. Ook hierna was het Desm wat de klok sloeg. Toen zij tien minuten voor tijd de 3-1 scoorden was de wedstrijd dan ook gelopen. Wij kwamen er niet aan te pas. Dat wij vijf minuten voor tijd pas onze eerste corner mochten nemen zegt meer dan genoeg. Dat de thuisploeg ook nog de 4-1 wist te scoren deed er verder niet veel meer toe.

Vandaag waren we kansloos tegen een tegenstander die met goed voetbal ons geen schijn van kans gaf.

We hebben nu veertien dagen de tijd om de accu opnieuw op te laden. Over twee weken spelen we uit bij Fc Oda. Misschien dat het dan wel een keer lukt.